• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CS:GO Podkładka
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) Roccat Kone Pure Military Naval Storm.
jaką masz podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? Steelseries Qck.
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):
jaki rozmiar by Cię interesował: najlepiej ponad 4xcmx4xcm
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?: czy ja wiem czy jest sens?..
wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną(zawodowa pod rtsy)(wybierz którąś opcję)*: pod cs;go, więc raczej szybką.
czy podkładka musi być kupiona w Polsce? mhm.
maksymalna cena za podkładkę? 200 zł.
uwagi (wygląd, ulubiona firma, grubość, itp.) najlepiej jak będzie cienka, bo jak będzie gruba to przy ucisku myszki będzie się 'załamywać'
jeżeli nie masz zielonego pojęcia o podkładkach i powyższe punkty nic Ci nie mówią, to wpisz tu, wtedy dobierzemy coś bazując na naszym doświadczeniu:
Odpowiedz
#2
jak nie musi być z polski to możesz ściągnąć sobie Artisan Hayate otsu albo PureTrak Talent.

Jak ma być w Polsce to weź logitech g640 http://gaming.logitech.com/pl-pl/product...-mouse-pad jest to bodajże większa g240, 3mm do kona military powinny być spoko, raczej się nei zapadnie :P
Odpowiedz
#3
Nie wiem czy jest sens czekać kilkanaście dni dłużej. Są jakieś różnice między tymi podkładkami?
Odpowiedz
#4
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...podkladek/ mniej więcej takie jak w tym zestawieniu :)
Odpowiedz
#5
Ten logitech wcale nie jedzie z Polski tylko z Holandii.. Mam nadzieje że to jest najlepszy wybór z tych trzech.. :P
Odpowiedz
#6
to była przykładowa oferta :P no ale strona po polsku ;D
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.