• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 300zł pod CSa
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech g5
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):Niska
  • czułość w Windows: 6
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):30cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier):CS:GO 
  • jaką masz obecnie podkładkę:SteelSeries QCK+
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne):Raczej tylko główne + rolka to i zmianę dpi
  • twój budżet: 300zł
  • jaki chwyt stosujesz: Fingergrip
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19,5cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?:Raczej się nie da;/
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?:chce by było 400
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Logitech ledwo zipie po 5 latach 2klik
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?.Raczej tak :)
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki):Brak,może być nawet różowa byle by miała jak najlepszy sensor i parametry pozostałe.
    Dodam że wcześniej bylem posiadaczek 3 lata myszki Microsoft intelmause 3.0 którą też trzymałem fingergripem.Miałem w ręce oprócz tego razera deathaddera chroma całkowicie mi nie leży;/.W saturnie widziałem Roccat Kone Pure Military w sumie ma 12cm długości ,nie wiem czy nie za mała i za lekka.Proszę o rady.
Odpowiedz
#2
Przejdź na Zowie ZA12, powinna Ci się spodobać , z g5 na military, za13 i ec2-a, strix claw to może wydać się każda za mała. Nie wiem tylko jak do niższej wagi podejdziesz, ale przeważnie do lżejszej jest się łatwiej przyzwyczaić niż do cięższej ;)
Odpowiedz
#3
Dzisiaj byłem w Saturnie i trafiłem akurat na wystawioną myszkę Roccat kone pure optical i muszę powiedzieć że myszka idealnie leży mi w ręce no i waga bardzo tez fajna prawie jak mój logitech bez ciężarków,co do zowie za 12 to nie ma nigdzie tej myszki, chyba tylko w internecie można kupić , dalej mam dylemat po miedzy roccatem i tą zowie którą widziałem tylko na zdjęciu;/.A można wiedzieć czy ta myszka roccata ma dobre parametry po za sensorem?,
Odpowiedz
#4
Właśnie kształt i rozmiar roccata kone pure sa jej podstawowym problemem, więc jeżeli dobrze leży ci w ręce jest to zdecydowanie lepszy wybór i pod względem ceny (na procpu.pl 2 z 3 kolorów roccata kone pure military kosztują obecnie 160 zł) jak również ogólnej jakości materiałów (lepszy scroll, materiał wierzchni, najdroższe przełączniki omrona pod głównymi przyciskami). Od wersji optical różni się lepszym sensorem, poza tym kształt i rozmiar są identyczne.
Odpowiedz
#5
Skoro zmierzyłeś kona i pasował, to póki są po 160zł zdecydowanie warte je brać.
Odpowiedz
#6
Ok dzięki za pomoc zamówiona w Procpu:).
Pozdrawiam.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.