• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki dokanałowe 100-150 zł
#1
Jako że jest to mój pierwszy post na forum witam całą społeczność forumową :)

  • jakie obecnie używasz? - Creative Aurvana Live 
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? 
    - jeśli tak – to jakiej? - nie
    - jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie? - na ten moment nie
     --- jeżeli nie planujesz kupować karty to podaj swój model płyty głównej - używam lapka Lenovo Y510p jeżeli to coś pomoże :)
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ? (wybierz jedną opcję) - Raczej po równo (z gier głównie CS:GO,  jednak czasem także inne gierki single)
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - W zasadzie co w ucho wpadnie, w większości OSTY, różne gatunki metalu. Hip-hopu nie.
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? - 100-150 zł (chyba że zostanę przekonany o opłacalności dopłaty o te 20-40 zł)
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - dźwięk, aczkolwiek słuchawki nie powinny mnie męczyć po kilku godzinach użytkowania
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? - gram w pokoju, czasem na uczelni.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? - większą.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? - jako że niedługo rozpoczyna się semestr, tak (lapka biorę ze sobą na uczelnię, studiuję niestacjonarnie)
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): - dokanałowe

Zastanawiałem się nad Roccat Syva jednak z recenzji na waszym portalu wynika że prawie nie czuć w nich środkowego pasma aczkolwiek reszta jest ok więc te typuję w pierwszej kolejności. Jestem też świadom że w kwocie jaką podałem nie można mieć wszystkiego. Same słuchawki będą używane z telefonem i zamiennie z CAL przy lapku. Jako że nie mam rozeznania w słuchawkach dokanałowych zdaję się całkowicie na Was :)

Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
Witaj, powiedz mi, czemu szukasz słuchawek dokanałowych do grania? Nawet na CALach które posiadasz będzie Ci się łatwiej grało.

Raczej Syva do słuchania muzyki bym nie wybrał, tym bardziej, że w tej kwocie masz np. Soundmagic E10, które są pełniejsze dźwiękowo (ale w CS to fatalnie pozycjonują). Szczerze Ci powiem, że u nas dokanałowymi też nie bardzo się interesujemy, a te co mamy to raczej pod kątem gier testujemy.
Odpowiedz
#3
nom, my to tak nie specjalnie dokanałowymi się zajmujemy bo do gier to one takie średniawe :P
Odpowiedz
#4
Witam ponownie

Generalnie chciałem słuchawki uniwersalne ( na moich Aurvanach gra mi się super pomimo integry Realteka w laptopie jak i słucha muzyki). Jeżeli jednak w przypadku dokanałowych mija się to z celem to dzięki za wyprowadzenie z błędu. W takim razie Syva stricte do grania a te Soundmagic do muzy i raczej nic wypośrodkowanego nie znajdę?

Pozdrawiam
Odpowiedz
#5
pewnie by się znalazło coś ale szczerze Ci powiem, że nikt tu z nas nie kupuje dokanałówek, gdyż różnych słuchawek co do telefonów dodają mamy w sporych ilościach i raczej to każdemu wystarcza, do tego z najbliższego otoczenia raczej każdy autem jeździ więc rzadko się z nich korzysta ;) Załatwić na testy różne pary nie byłoby problemu ale po prostu nie jest to coś co gracze szukają zbyt często więc szkoda na takie recenzje czasu póki co.

Jak dojdą brainwavzy koledze z massdropa jakieś tanie co zamówił to może się pokuszę na napisanie recek dla E10 i tych brainwavzów to zawsze coś urozmaici się ;p ale to zanim dojdzie to kupę czasu minie ;p
Odpowiedz
#6
Jak najbardziej zrozumiałem i zgadzam się z argumentami (sam dużo jeżdżę samochodem :)). Bolączka jest taka że akutalnie do Lumii w zestawie dostaje się tylko ładowarkę a słuchaweczki stockowe z jakieś starej nokii kaleczą mi uszy, więc tak czy siak przemyślę temat tych Roccatów (być może będę miał okazje je pożyczyć od znajomych) . W każdym razie dzięki za szybki odzew i mam nadzieję że zagoszczę u Was na dłużej :)

Pozdrawiam
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.