• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Creative Sound Blaster 3D Fury
#1
Witam ostatnio zakupiłem te słuchawki i powiem ,że są jak na swoją cenę opłacalne może i są superluxy 668b ktore moga byc lepsze ale nie lubie kupowac online bo spotakalo mnie wiele razy duzo nieprzyjemnosci. Wracajac do tematu sluchawki te wg mnie oferuja  bardzo dobre pozycjnowanie dzwieku w grze cs go ,co do muzyki to jestem slepy w tym temacie ;] co do wykonania do wydaje sie byc slabe jakby mialy zaraz sie rozwalic ale normalne uzytkowanie nie powinny im zaszkodzic. Kolejna zaleta jest mikrofon ktory dla mnie jest dobry bo nagrywa na prawde glosno i dosyc czysto jak na headseta ,kolejna zaleta jest dodatkowy uklad dzwiekowy ktory jest imo tez dobry bo mam integre a po podlaczeniu tegoz ukladu na prawde czuje roznice czy to w jakosci dzwieku muzyki czy w pozycjonowaniu.Na koniec dodam ,ze chcialem kupic superluxy ale ze za 200 zl mamy dodatkowy uklad dzwiekowy to mysle ,ze sie skusze no i sie stalo ,myslalem jeszcze nad logitechami g230 ale czytalem ze pozycjonowanie maja troche gorsze niz creative ww. A i pytanko to testujacy creativy rage i wrath jakie ustawienia SBX pod najlepsze pozycjnowanie ?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.