• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sluchawki do 500-600 zl :)
#1
Witam, jak w temacie poszukuje sluchawek do okolo 500-600 zl.

Obecnie posiadam sluchawki firmy MadCatz F.R.E.Q5, oraz karte dzwiekowa Asusa Xonar DS 7.1. Powiedzmy ze sluchawki maja byc w 70% do gier i 30% do muzyki, gram glownie w CS GO, z muzyki slucham rapu aczkolwiek raz na czas trafi sie jakis utwor z bassem. Moj maksymalny budzet to 600 zl.
Miloby bylo polaczyc dzwiek oraz komfort, lecz raczej to drugie jest wazniejsze. Gram w pokoju, oprocz mnie nikogo tutaj nie ma;). Raczej wolalbym slyszec wszystko w blizszej scenerii. Ze sluchawkami raczej nie bede podrozowal;). Z gory dziekuje za odpowiedz
Odpowiedz
#2
podstawowe pytanie jak szybko chcesz kupić nowe słuchawki. Powiem Ci tak, ze jeżeli Ci się nie spieszy to zaczekaj chwilę... gdyż mamy na testach Roccat Kave XTD Analog (chyba ich nie ma jeszcze w polskich sklepach, a gdzieś po 500 zł mają stać) i ciężko mi to przyznać, ale po takich wstępnych testach w CS wypadają znacznie lepiej od moich Q701... podpinam do ZxR, ale z DS 7.1 też nie będzie gorzej i powiem Ci, ze tak dokładnego pozycjonowania to jeszcze nie słyszałem ;D. Mają po 3 głośniczki na słuchawkę i tak zajebiście oddaje to scenę, jakbym sobie autentycznie kino domowe 5.1 rozłożył ;p.

Musi więcej osób je potestować to wtedy na 100% Ci powiemy jak to wygląda, albo czekaj na recenzję gdzieś we wrześniu :) Do muzyki możesz sobie kupić drugie superluxy HD681 i będzie gites i zmieścisz sie w 600 :) a te gnioty freeqy sprzedaj i wtedy możesz dołożyć do np. superluxów hd681 evo mk2 :P
Odpowiedz
#3
http://www.morele.net/sluchawki-roccat-k...00-737956/ czy to sa te sluchaweczki :) ? Jezeli tak to temat mozna zamknac, bardzo dziekuje za pomoc :). Mam nadzieje ze beda mi sluzyly dluzej niz te freqsy...
Odpowiedz
#4
jeszcze się wstrzymaj, bo muszę mieć opinię kolegi który najwięcej w cs cisnie ;p bo sam na szybko w jeden dzień je testowałem, a to za mało na ostateczny werdykt. Będziemy je jeszcze w różnych sytuacjach sprawdzać, dopiero wtedy mogę powiedzieć czy polecam czy nie ;)
Odpowiedz
#5
Okej no to czekam niecierpliwie :D
Odpowiedz
#6
Mozna by cos wiecej wiedziec o tych sluchawkach ? Moje sie juz calkiem posypaly :(. Do jutra czwartku chcialbym jakies zamowic :)
Odpowiedz
#7
Pod CS możesz zdecydowanie brać, znacznie lepiej pozycjonują niż chociażby Q701 czy ATH AD700 na których znacznie częściej zdarzały się sytuacje w których nie jesteś pewien skąd wyskoczy przeciwnik. Mam tylko nadzieje, że nie masz zbyt dużych uszu, bo mają specyficzne muszle, jakby dopasowane do małżowiny :P Jeżeli wejdą wygodne (pomimo, ze swoje ważą) to są to słuchawki bardzo wygodne, dobrze tłumią i o dziwo nie pocą uszu za bardzo. Mikrofon jest na poziomie zalmana zm mic-1 szału nie ma ale do komunikacji w grach wystarczy.

muszę się zebrać i zacząć pisać po woli ich reckę :P
Odpowiedz
#8
Okej dzieki wielkie :). No to zamawiam :D. Temat do zamkniecia :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.