• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki 200zł do gier (cs:go)
#1
Dobór słuchawek
  • jakie obecnie używasz?creative fatality hs-800
  • czy używasz karty muzycznej/dac/amp ?nie posiadam, raczej nie planuje kupowac
  • słuchawki mają być w 100% do gier // głównie gry trochę muzyki // gry i muzyka po równo ?raczej 100% gry, do muzyki już posiadam
  • jakiej muzyki głównie słuchasz?to co sie spodoba
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet?200
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort?a bo ja wiem ;x
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? zamkniete, gram w pokoju
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?rownomiernie ? nie wiem zebym poprostu slyszal, pozycjonowanie i te sprawy
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)?raczej nie
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów):raczej nie
Myslalem nad sluchawkami z wbudowana karta dzwiekowa poniewaz moja integra jest naprawde do kitu,    np: soundblaster 3d fury, cos co ma wbudowana karte mi sie zdaje bedzie lepsze i dzwiek  7.1
Ewentualnie dajcie swoje propozycje ale raczej w tej cenie czyli 200 zł
Model plyty glownej: MSI B75A-G43
Odpowiedz
#2
te 7.1 to jedynie emulacja programowa, nie da się mieć prawdziwego 7.1 w słuchawkach ;) Także, na takich słuchawkach ze sztucznym 7.1 czy 5.1 nie jest lepiej niż na zwykłych stereo.

Kup sobie najtańsze Superlux HD681, a za resztę kwoty to jak masz miejsca na płycie głównej pod pci-e to kup Xonara DGX jak masz miejsce tylko na PCI to kup Xonara DG i wyjdziesz na tym dużo lepiej niż pakować się w sztuczną emulację.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.