• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór myszki
#1
Witam, zastanawiam się nad kupnem myszki. Obecnie w domu posiadam myszkę razer da 3.5g i gra mi się na niej wręcz wyśmienicie. Zastanawiam się nad razerem da chroma, steelseries rivalem, zowie ec1-a i mionixem avior 7000. Choć przez parę lat oszczędzania posiadam dość duży budżet, to poszukuję myszki, która jest przede wszystkim trwała. Długość mojej dłoni od czubka środkowego palca do zgięcia nadgarstka wynosi 18cm.
Odpowiedz
#2
Z tego co opisujesz to nie zmieniałbym kształtu i został przy DA. Może akurat trafisz na udany egzemplarz ;). Ewentualnie (nie wiem czy się do rolki przyzwyczaisz i tego ze przyciski są twardsze) to wtedy Zowie EC1-A.
Odpowiedz
#3
Ok, dziękuję bardzo. Miałem dylemat właśnie czy wybrać lepszą jakość czy lepszy kształt, albo kompromis między tym, a tym. Możecie mi jeszcze powiedzieć czy rzeczywiście ta myszka szybko się zepsuje po 2 latach gwarancji ? Pytam się oczywiście jak to było w waszym przypadku :D
Odpowiedz
#4
nasz egzemplarz się trzyma, ale widzieliśmy nawet pękające przyciski, a to raczej rzadkość u innych producentów :P Nie ma reguł ;)
Odpowiedz
#5
W takim razie twardy orzech do zgryzienia :p Dziękuję bardzo za pomoc.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.