• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MYSZ DO TIBI / LOLA/ CS
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Ewolution x7
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1200
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):nie jestem pewien
  • czułość w Windows: nie jestem pewien nic nie zmienialem 
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):----
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):----
  • w co grasz (podaj tytuły gier):TIBIA /LEAUGE OF LEGENDS / METIN/ CS GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: BRAK
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 podstawowe + jeden po boku
  • twój budżet: calkiem spory mysle ze z 300-400
  • jaki chwyt stosujesz: claw grip ewentialnie fingertip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18,5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 4,5 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie bardzo
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: dpi to ustawienie predkosci myszki mysle ze mi to zbedne 
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: pokretlo sie popsulo
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Zastanawiam sie nad myszkami Razer naga  poniewaz maja duzo przyciskow, do Tibi na pewno przydatne jednak nie uzywalem jeszcze myszki ktora posiada tyle bocznych przyciskow w zasadzie w mojej aktualnej sa 2 przciski po lewej stronie ,  sa troche za wysoko ,  ktore sloza do przewijania stron i ich nie uzywam
Odpowiedz
#2
prawda jest taka, czy rzeczywiście będziesz potrzebował tyle przycisków, czy nie lepiej kupić myszkę jednak bardziej uniwersalną bez nich. jeżeli decydujesz się na multum przycisków to raczej wybrałbym Logitecha G600s który pod fignera jest całkiem wygodny. Jeżeli jednak wolisz coś z mniejszą ilością przycisków to wybierz Mionix Avior 7000 jakościowo lepsza, praktycznie pdo każdy chwyt się nada, super precyzyjna, ogólnie bardzo uniwersalna.
Odpowiedz
#3
Wlasnie mysle o tych przyciskach. Nigdy nie mialem takiej co by tyle miala , czy w ogole wygodne jest to w uzyciu zeby tyle ich miec i czy latwo sie je wciska.

No wlasnie a Logitecha G600s czy Razer Naga? Logitech moze zmieniac kolory a naga w zwyklej wersji nie. Czy jest jeszcze cos co sprawia ze jedna myszka lest lepsza od drugiej?
Odpowiedz
#4
logitech jest lepszy jakościowo, imo poza mmo te myszki są niewygodne, bo musisz trzymać palca na tych przyciskach. W CSie to katorga. Jak możesz ułatwić funkcje na klawiaturze to nie wiem czy jest sens kupować myszkę, aby mieć te same możliwości. Musisz sam się zastanowić czy rzeczywiście jest Ci to potrzebne.

Ja bym w szedł w jakość i praktyczność na twoim miejscu i brał tego aviora ale to moje zdanie ;)
Odpowiedz
#5
Uzywam laptopa i uzywanie klawiaury nie jest super wygodnie jesli chodzi o gry mmo. Klawisze sa dosc scisniete. Do cs sie nada bo wsad + qwer latwo sie uzywa ale jesli chodzi o przyciski f... to juz nie koniecznie i trudno sie wciska. Po np. 2 godzinach gry nadgarstek zaczyna bolec bo laptop jest na biurku obok starszego stacionarnego komputera dlatego myslalem o tej myszce
Odpowiedz
#6
to dokup osobną klawiaturę ^^ dużo ludzi tak robi (nawet koledzy z teamu), zeby nie używać tej laptopowe.
Odpowiedz
#7
No to teraz pokomplikowalo sie :) nie wiem czy to nie byl by dobry pomysl tyle ze mam stacjonarny komputer i klawiatura juz podlaczona jest i nie ma miejsca na inna
Odpowiedz
#8
to już nie czaję ;D masz stacjonarny i laptopa tak? to przepnij klawę ze stacjonarnego do laptopa, a jak grasz na stacjonarnym to wepniesz z powrotem ;D. Jaki problem klawiaturę przepinać :D ? Nie raz na lanach widać, jak grają na laptopach tylko jako monitor używanych tak to swoja klawka i mycha ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.