• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prośba o pomoc w doborze odpowiednich słuchawek !!!
#1
Witam,

kolega mi polecił ta stronę - bo mu dobrze doradzono w sprawie słuchawek, więc też zasięgnę Waszej rady ;)

Pisze zgodnie z podanym wzorem prośby:

1. Obecnie posiadam słuchawki przewodowe Sennheiser HD203 i pod względem jakości dźwięku w nich jestem zadowolony. Jednakże kabel w tych słuchawkach zaczął się mega skręcać i to jest bardzo denerwujące  i dlatego postanowiłem je zmienić. 

2. Nie posiadam osobnej karty muzycznej i nie planuje jej kupować, gdyz wystarcza mi ta jakość dźwięku, którą dostarcza mi karta dźwiekowa zamontowana w płycie głównej: ASUS Z-97-P.

3. Słuchawki maja być z przeznaczeniem głównie do: gry i muzyki po równo.
4. Głównie słucham muzyki filmowej, a potem to po trochu każdej innej w zależności, co mi się spodoba.
5. max mogę dać 300zł.
6. Dźwięk i komfort po równo.
7. Mają być słuchawki zamknięte.
8. Co do odległości słyszenia dźwięku, to nie wiem szczerze ,mówiąc ;(
9. Co do podróżowania, to rzadko.
10. Słuchawki maja być wokół-uszne oraz tutaj pytanie, czy lepsze będą niestety nadal przewodowe, czy może preferowane przez mnie bezprzewodowe ? Wiem jedynie,że jak przewodowe bym miał brać, to kabel musi być sznurkowy, by nie zaczął się z czasem zwijać ;)

Proszę o odp i z góry piękne dzięki za nią ;)
Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
wieczorem coś pomyślę :P
Odpowiedz
#3
weć HMC631 może i kabel nie jest pleciony, ale jeszcze nikt nie narzeka aby się skręcał ;) tak patrzyłem na różne słuchawki i tak sobie pomyślałem, że jeżeli chciałbyś je też używać np. na polu do telefonu, takie all-roundy to warto by było rozważyć ewentualne dołożenie do 389 zł i kupić CAL!2, które mają płaski kabel, a co najważniejsze możesz sobie go wymienić na jaki chcesz, czyli np. kupić Prolinka (takie grube gumowe, nie ma szansa aby się skręcały :D). Ale jak nie chcesz dokładać to w żadne bezprzewodowe nie ma co się pchać, HMC631 wystarczą.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.