• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pady do HMC631
#1
Witam,

Czy ktoś wie jakie pady (welurowe) będą pasowały do Superlux'ów HMC631?
Z jakiego innego modelu wpasują się bezproblemowo? 

PS: Ponoć pasują od Beyerdynamic DT-770, sprawdzał ktoś? Kosztują stówkę jednak w jednym ze sklepów internetowych można kupić zamiennik za 3 dyszki do tych DT-770. Jakby rzeczywiście pasowały było by świetnie..

Z góry dzięki,
Pozdrawiam.
Odpowiedz
#2
pasują, ale trzeba je taśmą dwustronną lepić, bo tak w 100% to nie pasują :P ale da się je połączyć, że tak powiem i jest wygodnie ;) nic innego raczej nie dostaniesz
Odpowiedz
#3
(08-11-2015, 11:05 AM)Hya napisał(a): pasują, ale trzeba je taśmą dwustronną lepić, bo tak w 100% to nie pasują :P ale da się je połączyć, że tak powiem i jest wygodnie ;) nic innego raczej nie dostaniesz

Nic nie trzeba lepić, pady już mi dotarły. :) Pasują idealnie - tak jak oryginalne. Swoją drogą są dużo wygodniejsze jednak dźwięk jest dużo hmmm "słabszy" (płytki i ostry) w welurowych padach. Pozycjonowanie też spadło. Może jest to wina zbyt cienkich gąbek. Nie wiem ale zmieniłem z powrotem na skóro-podobne gdyż po kilku dniach uszy się przyzwyczajają.
A co do słuchawek, wg mnie najlepszy wybór do 350 zł. Do gier fps w 100 % zadowolą każdego. Przykładowo w CS:GO usłyszy się po prostu wszystko - słuchawki u mnie działają razem z Xonarem DGX wyśmienicie. Dodatkowo jako headset uniwersalny można spokojnie słuchać każdego gatunku muzycznego. Mikrofon porównywalny do Zalmana zm-mic1 - po testach myślę, że nawet ciut lepszy.

Dzięki.:)
Odpowiedz
#4
podaj które dokładnie pady kupiłeś :> ?

zawsze możesz jeszcze obszyć te skórzane :P
Odpowiedz
#5
(08-14-2015, 03:51 PM)Hya napisał(a): podaj które dokładnie pady kupiłeś :> ?

zawsze możesz jeszcze obszyć te skórzane :P

Właśnie te pasują.:)
http://allegro.pl/show_item.php?item=5137786853
Odpowiedz
#6
a czyli zamienniki ^^
Odpowiedz
#7
(08-15-2015, 11:58 AM)Hya napisał(a): a czyli zamienniki ^^

Nie ma co pakować się w oryginały za ponad stówkę do słuchawek za 250 zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.