• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrofon jack 3,5 do HD681EVO
#11
To praktycznie ta sama cena, a nawet więcej co Reloop :) bardziej bym chyba Reloopowi ufał

A jak z jakością przesyłanego dźwięku?? gram w gry i nie chciałbym żeby coś szumiało buczało itp.
Odpowiedz
#12
jeżeli chodzi o tego Reloopa i moje słuchawki HD681 EVO to musiałbym kupić przejściówke żeńska-żeńska.

Dziewczyna właśnie wróciła z Saturna i pytała sprzedawców o tą przejściówke... oczywiście zrobili wielkie oczy, że to nie jest dobre rozwiązanie.
A co Wy o tym myślicie? słuchawki > przejsciówka > mikrofon. Jaka będzie tego jakość?
Odpowiedz
#13
ja myślę, ze może pogorszyć Ci się dźwięk... ja nie wiem czemu tyle kombinujesz. Zalman zm mic1 nie wystarczy Ci? - podpinasz pod kabel i niczym się to nie różni jak taki na pałąku (obstawiam, że zbiera odgłosy z otoczenia tak samo jak ten relop). U nas kogo znam to go używa jak nie ma mica w słuchawkach i nigdy nikt nie narzeka na to jak kogoś słychać, a dużo rozmawiamy.
Odpowiedz
#14
jakaś róźnica musi być :)

Jeden kosztuje 20zł, a drugi 120 :)
Odpowiedz
#15
Posłuchałem testów tego zalmana i rycze ze śmiechu ;>
Odpowiedz
#16
No chyba, że oczekujesz mega super jakości, albo masz tak sexi głos, że wszyscy muszą cię nieskazitelnie słyszeć hehe :D to może Ci nie wystarczyć zalman

15 zł to warto nawet na testy sobie kupić, nie będzie pasować to oddasz albo sprzedasz.. raczej straty nie odczujesz dużej, a kto wie czy się nie okaże, że jest ok ;)
Odpowiedz
#17
z tego co słucham testów to jest badziewny :) już biurkowy tracera mam lepszy :)
Odpowiedz
#18
https://www.youtube.com/watch?v=IFkkAYyzfFQ
test z forum pclab, nie rozumiem co jest nie tak z jakością?
Odpowiedz
#19
zeby uslyszec musialem dac glosniki na maxa :D no i szum strarszne ma
Odpowiedz
#20
Może problem leży po stronie głośników, gdyż u nas gdy ktoś rozmawia z zalmana to słychać go wyraźnie i głośno, może nie najczyściej, ale wyraźnie. Jeżeli nie planujesz nagrywać dźwięku, tylko do samej komunikacji ze znajomymi na TS, to wystarczy.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.