• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka bezprzewodowa do 700 zł
#1
Siemanko, 



Poszukuję myszki z bardzo, bardzo lekkim i miękkim klikiem na wszystkich przyciskach do spamowania. Środkowy przycisk nie musi, bo nie używam. Waga najlepiej mniej niż 60g. Czytałem różne opinie, ale na razie chciałbym się wstrzymać co od ewentualnego moddingu. Preferuje mysz symetryczną. Zastanawiam się nad Pulsar X2V2 mini lub Xlite V3 mini, Ninjutso Sora 4k lub v2, G-Wolves HTX, Logitech G Superlight. Nie chcę nic od Razera.


  • jaką obecnie myszkę używasz: Glorious Model 0
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 3600
  • czułości w grach: Wysoka
  • czułość w Windows: Wysoka
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Gram nadgarstkiem, klika cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Szachy, LOL, rpg, strategie i jakąś strzelankę bym spróbował 
  • jaką masz obecnie podkładkę: Kupię Endgame Cordura + ewentualnie ślizgacze superglide 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): LPM, PPM i dwa boczne kciukiem (praworęczny) 
  • twój budżet: 700+
  • jaki chwyt stosujesz: Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu): 17-18cm x 7-8cm
  • jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)?: Około 2,5-3cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Spróbować, ale tylko czasem clawa
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak, najlepiej 26k+
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Zmienić na lżejszą, bezprzewodową, najlepiej 4k, a Gloriousowi bardzo często padał klik
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Biała


Pozdrawiam
Odpowiedz
#2
To jak do spamowania to za lekki to nie może być, bo przeważnie nie masz wtedy sprężystości jak na tych twardszych, raczej celuj w coś pośrodku. imo to Zowei U2, mozesz podkręcić sobie tam śrubki (znajdują się pod przednim ślizgaczem), że klik jest niemal natychmiastowy strasznie jest wrażliwy wtedy na aktywację. Ona ma taki system, że mozesz też za bardzo dokręcić to wgl nie klika ;p. Ale jak ustawisz bardzo krótki klik to masz to kosztem takiego dzwięku jakby ze studni, mało przyjemny ale jak grasz to nie zwracasz uwagi. Do spamu imo idealne. Tak to kolejna w kolejności Logitech G Pro X, tu masz lekki klik, z tych wymienionych najlżejszy więć jak to jest jednak ważniejsze to imo tylko ta.

Sora, G-Wolfs, Pulsar, wszystkie mają zauważalnie twardszy klik od Gloriousowego.

4K Hz nie ma w praktyce najmniejszego znaczenia. Zwyczajny skok na kasę.

Takżę, w U2 klik jest trochę twardszy od tego w Gloriousie, ale bardziej sprężysty i krótszy, w Logitechu jest trochę lzejszy i podobnie sprężysty.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
Dzięki za odpowiedź. Myslałem nad U2, ale może to prozaiczny powód, jednak nie ma białego koloru i jest mniej dpi niż zwykle używałem.
Bardziej od efektywności spamu wolę lekki i miękki klik.
Na reddicie wszyscy piszą o Vaxee XE/NP-01s lub Endgame OP1 8k, bo nawet ma hotswapa.
Logitech wersja 1 czy 2?

A według Ciebie z pośród Pulsar X2V2 mini / Xlite V3 mini, Ninjutso Sora 4k / v2 lub Lamzu Maya, która miałaby najlżejszy klik i pasowałaby do mojej dłoni i chwytu? Ewentualnie po twojej rekomendacji zamówiłbym i zwrócił jeśli nie wypali.

Ps: Zapomniałem dodać, że lekki klik potrzebuję też na bocznych przyciskach.

Dzięki!
Odpowiedz
#4
to imo tylko Logitech G Pro X to spełnia i objęte która wersja, jak znajdziesz 1 znacznie taniej to lepiej ją.

U2 na pewno z kształtu najlepszy z tych wszystkich wymienionych.

Wszystkie te wymienione (pulsar, ninjutso, lamzu) mają raczej twardsze przyciski główne i boczne przeważnie też, bo niemal każdy huano używa.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#5
Właśnie tak myślałem, żeby wziąć 1 jeśli będzie za 350-450, po normalnej cenie 2, jednak kilka g mniej i usb-c.

Myślałem, że jednak z tych trzech Ninjutso ma najlżejsze, bo na stronie producenta modele 4k/v2 mają Omrony D2FP - FN2 i TTC 9 mm.

Dzięki za pomoc.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.