• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do CS:GO 250 ZŁ
#11
To możesz mieć jakieś spięcia w elektronice albo co, jak Ci światełka wariują do tego. Imo to wygląda że musisz odsyłać na gwarancję.
Odpowiedz
#12
RAZER DA 3.5G u mnie na skórze się wieszał nawet
Odpowiedz
#13
(07-19-2015, 11:46 AM)Maistereq napisał(a): Mam QcK przecież,dlaczego niby miałby problem występować?Cała myszka przestaje działać,nie tylko sensor.Wszystkie porty próbowałem i na każdych jest tak samo.Ostatnio światełko pod scrollem szybko migało w innym kolorze niż jest ustawione.Wyłączyłem SS Engine i przestało.Próbowałem wszystkie rozwiązania w FAQ ale nadal to samo.Support nie odpisuje od 4 dni.Zwracać myszkę czy jeszcze da się coś z tym zrobić?


Ja również mam Rival'a i QCK. 
Jeśli chodzi o miganie to w najnowszym sofcie wprowadzili bajer pod tytułem GAMESENSE który działa i na naszym rivalu.Domyślnie działa to tak że w CSGO gdy masz mało życia lub nie żyjesz to podświetlenie właśnie kółka miga, można to oczywiście zmienić i dla kółka i dla loga. Myślę że taką sytuację właśnie miałeś ponieważ wyłączenie SS Engine wyłączy i GAMESENS'a.
jak dla mnie to bajer raczej nieprzydatny, kto patrzy na myszkę podczas gry :)

z podkładką nigdy nie miałem problemu i nie znalazłem też powierzchni przy której byłyby jakiekolwiek problemy. Podobne problemy jak Twoje nigdy nie wystąpiły. Mysz posiadam od około pół roku. Wydaje mi się że myszkę powinieneś oddać na gwarancję i poczekać na sprawny egzemplarz - ja ze swojego rival'a jestem bardzo zadowolony !

pozdrawiam !
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.