• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mysz Gamingowa 2021 ~ 350zł
#1
Witam,
Obecnie używam myszki Logitech M705, na pseudo szmacianej podkładce, jest to moja druga mysz tego typu, lecz znów pojawia się problem double kliku na lewym przycisku, dlatego stwierdziłem że jest to czas na zmiany. Chciałbym zakupić myszkę oraz podkładkę i w tym miejscu chciałbym prosić o waszą pomoc ponieważ jestem w tych sprawach nowy.
Na oku mam:
Logitech G502 Hero (910-005470) i do niego podkładkę Logitech G440 Hard Gaming Mouse Pad. Cena zestawu to obecnie 370 zł i po prostu nie wiem czy w tym momencie nie przepłacam? Myszka zwróciła moją uwaga ponieważ dwie poprzednie były z Logitecha i jestem przyzwyczajony do infinite scrol'a choć nie używam go za często.
RazeraRazer Basilisk X Hyperspeed - choć z tego co czytam na forach, mysz ta ma wadę wrodzoną i szybko pada w niej prawy klik.
Czy też może Razer Basilisk V2 i tu jestem otwarty na propozycje podkładki współgrającej z myszką.
Mój chwyt to palm grip, gram aktualnie w lol, war thundera, Mount & Blade Bannerlord i od czasu do czasu w MMO RPG, jestem otwarty na różne propozycję myszki  i podkładki. Co byście doradzili by kupić myszkę i podkładkę(wiem że wymienione myszki mają podobną bryłę lecz jestem otwarty na każdy kształt), która da precyzję i przyjemność z wielodziedzinowego użytkowania.
Jeżeli pojawiły się błędy merytoryczne przepraszam. Liczę na waszą pomoc ponieważ jestem zielony w sprawach myszek.
Z góry dziękuje za pomoc!
Edit: właśnie wpadły mi w oko myszki SteelSeries 500(ma dużo przycisków, choć nie wiem jak wypada sensor w kontrze do sensora HERO). Narodziło się nowe pytanie czy lepiej zainwestować w zestaw logitech czy też steelseries? I czy warto dopłacić i kupić SteelSeries rival 600 czy może dopłacić jeszcze trochę i wziąć SteelSeries rival 650. Pytanie czy warto, czy dopłata spowoduje skok jakości i myszka starczy na dłużej (2 lub 3 lata lub nawet dłużej)?
Odpowiedz
#2
To tak:
- Cena nie jest wyznacznikiem myszki, droższa nie znaczy, że przetrwa dłużej.
- szczerze powiedziawszy to imo nie ma sensu w Twoim przypadku płacić więcej niż 150 zł za myszkę.
- raczej unikaj hard padów, chyba, że zamierzasz wymieniać ślizgacze i podkładkę tak co parę miesięcy/ co roku.

Imo weź DM6 Holey i do tego podkładkę SPC Gear Endorphy Cordura Speed
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.