• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc z myszką
#1
Witajcie, bardzo potrzebuję Waszej pomocy w wyborze myszki.
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech g100s
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 1500
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): wysoka
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): mało
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO
  • jaką masz obecnie podkładkę: Logitech G440
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): prawy i lewy
  • twój budżet: jak najtańsza
  • jaki chwyt stosujesz: claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)?: 1,7
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: lewy przycisk myszy klika podwójnie/potrójnie
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Korzystałem kiedyś z Rivala, Roccat Lua i Corsair Katara i tylko ta ostatnia była w miarę dobra, poprzednie za duże i niewygodnie mi się z nich korzystało. Problem w tej polega na tym, że ma tylko rok gwarancji, po którym mysz zaczyna klikać podwójnie lub nawet potrójnie, pomóżcie.
Odpowiedz
#2
Cooler Master MM710 albo jak po niskiej cenie Logitech G203 czy G102.
Odpowiedz
#3
Cześć, dzięki za odpowiedź. W empiku jest promocja na G203 i nie wiem czy się nie skusze. Czy polecasz może jeszcze jakieś myszki, tyle, że bez dodatkowych przycisków, bo obecnie te na których grałem takich nie miały i grało mi się fajnie. Posiadam też podkładkę Logitecha G440, która ma już 4 lata, niby jest w dobrym stanie, ale powinienem już ją wymienić twoim zdaniem? Dodam, że regularnie ją czyszcze i dbam o nią jak to tylko możliwe.
Odpowiedz
#4
Nie znam podkładki, ale jak jest w dobrym stanie to po co zmieniać?

Ciężko znaleźć w dzisiejszych czasach mysz z 3 klawiszami, poza tym dodatkowe są przydatne. Ja dla przykładu używam pocznych do komunikacji na Discord czy TS :).

Logitech G203 jest dobrą opcją jak za cenę która jest obecna na rynku ale nie więcej, minusem może być to że mi już po pół roku pojawił się dwu-click. Może nie tyle co dwu-click ale przyciski stały się miękkie co często powodowało przypadkowy click.
Odpowiedz
#5
Ok, w takim razie zostanę przy starej. Co do dwu-clicku mam to samo i lipa jest z tym straszna :/.
Odpowiedz
#6
G440 to podkładka o naprawdę niewielkiej żywotności, intensywne użytkowanie, już po kilku miesiącach może naruszyć włókno, co linearnie prowadzi do niechcianych nierówności.
CS:GO to tytuł bardzo statyczny, podwaliną AIM-a, jest "crosshair placement" - zużyta podkładka, mimo niegładkiej powierzchni, zapewnić może dostateczny ślizg, jeżeli jesteś "casualem" a przytoczony "mousepad" nie sprawia trudności, w porządku.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Tak prezentuje się moja podkładka

https://zapodaj.net/f2febfe9b8bb6.jpg.html

Myślisz, że jest potrzeba do wymiany?
Odpowiedz
#8
W sumie można zmienić :)
Odpowiedz
#9
(08-13-2020, 08:05 PM)FreeQ napisał(a): W sumie można zmienić :)
Jaką podkładkę polecasz? Nie chcę wydawać ponad stówkę na SS qck czy jakieś inne Zowie.
Odpowiedz
#10
Ja uzywam Roccat Taito 2017 i jestem zadowolony :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.