• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do fps'ów
#1
Jakie obecnie używasz? Qpad QH 90
czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ? Nie używam
- jeśli tak – to jakiej?
- jeśli nie – czy planujesz kupić i w jakiej kwocie?
płyta główna msi z370
słuchawki mają być w 100% do gier
w jakie gry grasz priorytet to CSGO
budżet 400 zł +/- 100 zł
jaki chcesz typ słuchawek: pół otwarte, zamknięte

Moje qpady już się konczą, z padów już nic nie zostało, tak samo z pałąka. Zastanawiam się nad wymianą na ISK HD9999 + mikrofon lub SnaB Euphony AF-100 + mikrofon i ostatni model to Razer Kraken Tournament Edition ze względu na THX Spatial Audio, podobno ta karta od razera wymiata i zbiera dobre opinie.
Odpowiedz
#2
Zbiera dobre opinie u kogo? Od ludzi czy recenzentów? W CS masz HRTF, żaden dodatkowy soft który ma za zadanie przerobić dźwięk stereo na 7.1 nie będzie od tego lepszy. Ale możesz spróbować. ISK HD9999 do CSa sprawdzą się swietnie. Chociaż ja preferuję CoolerMaster MH751, ale to ja :).
Odpowiedz
#3
(08-03-2020, 06:14 PM)FreeQ napisał(a): Zbiera dobre opinie u kogo? Od ludzi czy recenzentów? W CS masz HRTF, żaden dodatkowy soft który ma za zadanie przerobić dźwięk stereo na 7.1 nie będzie od tego lepszy. Ale możesz spróbować. ISK HD9999 do CSa sprawdzą się swietnie. Chociaż ja preferuję CoolerMaster MH751, ale to ja :).

Dzięki za odpowiedź :) co do razera to na forach czytałem opinie od ludzi i piszą, że spoko bo recenzenci to wiadomo. Sprawdzę jeszcze te coolermastery.
Odpowiedz
#4
Możesz jeszcze spróbować na allegro znaleźć beyerdynamic MMX 300 gen 2. Jak się dobrze postarasz to powinny tam być(szukaj z gwarancją). Sam osobiście uważam że z słuchawek dla graczy z przeznaczeniem do gier to czysty endgame, jak mowa o konstrukcjach zamkniętych. Naprawdę szczegółowy dźwięk z świetnie rozłożoną sceną dźwiękową, dodatkowo mikrofon wysokich lotów. Jest to model Beyerdynamic DT770 2005 z dodanym mikrofonem. Tylko jakbyś był zainteresowany szukaj z opcją zwrotu. Trzeba zwrócić uwagę jak pilot(na kablu) przenosi dźwięk, czasem jest tak że pokrętło nierówno przenosi dźwięk między kanałami muszli.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.