• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
myszka do cs:go
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Logitech MX1000
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
czułość w Windows: 6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): -----
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 23 cm, ale myślę, że nie jest to akurat zbyt istotnie ponieważ dobrałem taką czułośc, gdyż miałem dosyć małe biurko, a niedługo kupuję nowe :D
w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, CS 1.6
jaką masz obecnie podkładkę: blat od biurka ;/
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2
twój budżet: 400 zł
jaki chwyt stosujesz: palm grip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
jaka jest wielkość Twojej dłoni: 18 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego ?: 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: raczej nie, ewentualnie mógłbym na fingertipa lub palmo clawa :D
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak, mysle o grze na 400-500 dpi
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: chciałbym poprawić czas reakcji myszki, ponieważ w mojej bezprzewodowej jest on dosyć długi :(
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie musi
uwagi (np. co do wyglądu myszki): brak



Mam nadzieję, że wszystko czytelnie opisałem. Bardzo zależy mi na efektywnej grze w csa, ponieważ mam niestety myszkę bezprzewodową i nie osiąga ona zbytnio dobrych wyników na mojej randze, którą jest lem. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
Pomoże ktoś ? :D
Odpowiedz
#3
Zaczął bym od zowie ec1-a lub ec2-a (te same myszy w 2 rozmiarach). mx1000 jest duża i ciężka, więc choć zowie ec2-a pasowałaby bardzo dobrze przy twoim rozmiarze dłoni, to nie wiem czy nie będzie to zbyt wielki przeskok po grze na takim klocku, ec2-a układałaby się pod fingero-palma, a ec1-a a pod palm gripa. Jeżeli masz możliwość, możesz przymierzyć w jakimś sklepie razera deathaddera, jeżeli byłby on za duży, lepszą opcją byłaby ec2-a, jeżeli pasowałby ci rozmiarem, to ec1-a.
Przy okazji powinieneś zainwestować w podkładkę, sensory optyczne stosowane w tych myszach, mimo o niebo lepszej precyzji i responsywnosci niż lasery, mogą mieć problem z pracą na biurku.
Odpowiedz
#4
ewentualnie Zowie ZA12 powinna też dobrze pasować
Odpowiedz
#5
Sprawdzałem ostatnio w sklepie jak mi się trzyma deathaddera i wydawał się być wygodny dla mojej dłoni. Zastanawiałem się kiedyś nad kupnem tej myszki ale nie byłem pewien, czy po skonfigurowaniu myszy w sterownikach a następnie odinstalowaniu firmwaru, problem ze smoothingiem nadal istnieje. Mam jeszcze jedno pytanie , czy jeśli miałbym wybierać pomiędzy tymi trzema myszkami, to która byłaby najlepszym wyborem ? Dzięki bardzo :D
Odpowiedz
#6
to jest tak, że na 100% nie da się powiedzieć, która będzie dla Ciebie ta najlepsza. Myślę, że na wszystkich trzech będzie Ci dobrze, Jak DA pasuje, to EC1 też będzie na pewno, w większości przypadków nawet bardziej. ZA12 będzie w tym wypadku bardziej ryzykowane bo nie miałeś do czego jej porównać. Niemniej, bazując na naszym doświadczeniu z za11 i za13 nikt nie miał większych problemów z wygodą na nich, do tego z opinii za12 cieszy się raczej dużym uznaniem.

Zastanów się co się dla Ciebie najbardziej liczy. i przeanalizuj każdą z myszek. Stawiam, ze z każdej będziesz zadowolony :)

Odnośnie DA po ustawieniu w sterach i odinstalowaniu sterowników jest ok, jedynie jakieś dodatkowe ustawienia jak makra nie działają i nie zmienisz dpi.
Odpowiedz
#7
Czyli jeśli ustawię ileś tam dpi w sterach i je potem odinstaluję to dpi się zmieni na te fabrycznie ustawione ? Czy zostaną takie jakie ustawiłem ? :D

EDIT: Ok, znam już odpowiedź. Myślę, że temat można zamknąć. Bardzo dziękuję wszystkim za udzieloną pomoc. Swoją drogą nigdy dotychczas nie miałem styczności z tak rzetelną stroną zajmującą się recenzowaniem myszek, klawiatur i słuchawek. :p
Odpowiedz
#8
@up
i podkładek, hehe
Odpowiedz
#9
Bym zapomniał xd
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.