• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lekka mysz do FPS - 300 pln, następca ZOWIE ZA11
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: ZOWIE ZA11
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800DPI
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia, CS:GO - 1.25, VALORANT - 0.4
  • czułość w Windows: 6/11
  • w co grasz (podaj tytuły gier): CSGO, VALORANT
  • jaką masz obecnie podkładkę: HyperX Fury 
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): boczne po jednej stronie muszą być ;)
  • twój budżet: do 300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: ani to palm grip ani typowy claw grip :P
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo ręczny
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni: 20x10 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: wolał bym nie 
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: lepszy sensor, mniejsza waga
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): raczej bez znaczenia
Hej, a więc tak jak w tytule, szukam myszy do gier FPS, budżet max do 300 zł. Chciałbym zmienić mysz głównie z tego względu, że moim zdaniem implementacja 3310 w tym Zowie nie do końca przypada mi do gustu, ruch nie jest tak "ostry" jakbym tego oczekiwał, jeśli chodzi o kształt to mi odpowiada. Mysz używam przez około 2 lata. Dodam, że poprzednio miałem: SS Rival (kształt ok, aczkolwiek ciut za duża + bug kursora), DeathAdder 2013 (bardzo podobał mi się feeling kursora, lepszy niz w zowie, aczkolwiek kształt kompletnie nie dla mnie), Zowie FK1 (była ok), był jeszcze Logitech G102, ale mysz była za mała na moje dłonie.

Myślałem nad: Glorious Model O, Glorious Model D, lub XTRFY M4 - aczkolwiek nie wiem, czy dla moich rąk ta mysz nie będzie za mała.

PS: W sumie to podkładkę też mógłbym wymienić, zaciekawił mnie model zowie GTF-X, ze względu na wyjątkowość materiału, ale czy taka podkładka nie będzie za szybka do gier FPS?

Jak macie jakieś pomysły to proszę o feedback.

Pozdrawiam :D
Odpowiedz
#2
http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-gear-xm1/ powinien być bardzo spoko. Szczególnie nowa wersja z poprawionym kablem. XTRFY M4 to dość podobny kształt do Rivala 310, więc można mieć odniesienie. :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.