• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech g603 idzie w odstawke
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G603
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska cs go sens 2
  • czułość w Windows: domyślna
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 58 cm
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Cs:go Football manager jakieś strategie
  • jaką masz obecnie podkładkę: Modecom Volcano Elbrus
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 boczne
  • twój budżet: max 180 zł
  • jaki chwyt stosujesz:  Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku):
    18 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?:Przeszkadza mi trzeszczący plastik. Myszka jest za ciężka, za wysoka, dodatkowo chciałbym wrócić do używania myszki przewodowej.  
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? Tak
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Nie musi mieć RGB, powinna być niska, oraz wytrzymała. Najlepiej jak najprostszy kształt.
Odpowiedz
#2
Hej.

Katalizatorem, jest niestety budżet.
Wiele potencjalnych, akuratnych propozycji, przewyższa założoną kwotę o kilkadziesiąt złotych.
Jesteś na krawędzi modeli, zapewniających trwałość komponentów i pożądane cechy techniczne, jak niska waga - Model O.

Możliwości, przede wszystkim widzę dwie:
a) G-Wolves Hati z drugiej dłoni,
b) SPC Gear Lix

Mysz ultra-lekkie, w zdecydowanej większości fabrykowane są na licencji ODM - gotowy projekt fabryki, który zależnie od klienta otrzymuje wybrane logo.
Opisałem to skrupulatniej tutaj:
> https://bit.ly/2NW7HGK
Niestety, w przypadku takich warunków produkcji, dziurawa kontrola jakości, jak i liche tworzywo, są nieuniknione.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
(07-06-2020, 12:30 AM)XeXu napisał(a): Hej.

Katalizatorem, jest niestety budżet.
Wiele potencjalnych, akuratnych propozycji, przewyższa założoną kwotę o kilkadziesiąt złotych.
Jesteś na krawędzi modeli, zapewniających trwałość komponentów i pożądane cechy techniczne, jak niska waga - Model O.

Możliwości, przede wszystkim widzę dwie:
a) G-Wolves Hati z drugiej dłoni,
b) SPC Gear Lix

Mysz ultra-lekkie, w zdecydowanej większości fabrykowane są na licencji ODM - gotowy projekt fabryki, który zależnie od klienta otrzymuje wybrane logo.
Opisałem to skrupulatniej tutaj:
> https://bit.ly/2NW7HGK
Niestety, w przypadku takich warunków produkcji, dziurawa kontrola jakości, jak i liche tworzywo, są nieuniknione.



Witam, co sądzisz ( jeśli tak mogę się zwrócić) o Dream Machines dm1 s2. Nie ukrywam że to nad tymi dwoma myszkami myślałem w kontekście kupna.
Odpowiedz
#4
Linia DM1, wykonana jest naprawdę przeciętnie.
Począwszy od enkodera TTC, który niestety jest miałki, bezpłciowy i uprzykrza korzystanie z myszy swoim chrobotem, jak i luźnością - wyczuwalne, niepewne osadzenie podczas przewijania, po nieprzyjemne w użytkowaniu przyciski boczne - mikro-przełączniki Tactile.
Świetną wiadomością są natomiast mikro-przełączniki Huano pod przyciskami głównymi, które zapewniają zdecydowanie dłuższą żywotność od mikro-przełączników Omron, lecz trzeba je po prostu polubić - pracują inaczej.

Nie wiem jak bardzo wyczulony jesteś na wszelakie niedociągnięcia i plastyczne tworzywo, lecz uświadamiam, iż niemalże każda mysz w założonym budżecie, będzie zmagała się z wadami, szczególnie konstrukcje powielane z tej samej fabryki.

Wyjątkiem jest pieczołowicie wykonany Roccat Kain:
 > https://bit.ly/2URtZ0s 
 > https://bit.ly/38UyR9g
Zawodzi jednak bardzo przybliżona linia, do posiadanej przez Ciebie myszy Logitecha.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#5
(07-06-2020, 02:02 PM)XeXu napisał(a): Linia DM1, wykonana jest naprawdę przeciętnie.
Począwszy od enkodera TTC, który niestety jest miałki, bezpłciowy i uprzykrza korzystanie z myszy swoim chrobotem, jak i luźnością - wyczuwalne, niepewne osadzenie podczas przewijania, po nieprzyjemne w użytkowaniu przyciski boczne - mikro-przełączniki Tactile.
Świetną wiadomością są natomiast mikro-przełączniki Huano pod przyciskami głównymi, które zapewniają zdecydowanie dłuższą żywotność od mikro-przełączników Omron, lecz trzeba je po prostu polubić - pracują inaczej.

Nie wiem jak bardzo wyczulony jesteś na wszelakie niedociągnięcia i plastyczne tworzywo, lecz uświadamiam, iż niemalże każda mysz w założonym budżecie, będzie zmagała się z wadami, szczególnie konstrukcje powielane z tej samej fabryki.

Wyjątkiem jest pieczołowicie wykonany Roccat Kain:
 > https://bit.ly/2URtZ0s 
 > https://bit.ly/38UyR9g
Zawodzi jednak bardzo przybliżona linia, do posiadanej przez Ciebie myszy Logitecha.

Czyli reasumując najlepszym wyborem w tej cenie to SPC Gear Lix 
Przy okazji mam pytanie mouse bungee to przydatny gadżet czy "zabawka" dla prosów.
Odpowiedz
#6
Rozważyć również możesz Modecom Volcano Shinobi 3360, niestety nie przybliżę jej komponentów, z racji bardzo wybrakowanych recenzji.
Ponownie, być może pochodzi z tożsamej fabryki, co SPC Gear LIX - produkty niskiej klasy.

W czasach elastycznych przewodów, "mouse bungee" absolutnie nie jest obligatoryjne.
Od zawsze używałem najzwyczajniejszej taśmy, rozwiązywała problem nieporęcznego przewodu.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
(07-06-2020, 03:11 PM)XeXu napisał(a): Rozważyć również możesz Modecom Volcano Shinobi 3360, niestety nie przybliżę jej komponentów, z racji bardzo wybrakowanych recenzji.
Ponownie, być może pochodzi z tożsamej fabryki, co SPC Gear LIX - produkty niskiej klasy.

W czasach elastycznych przewodów, "mouse bungee" absolutnie nie jest obligatoryjne.
Od zawsze używałem najzwyczajniejszej taśmy, rozwiązywała problem nieporęcznego przewodu.

Dziękuję bardzo za pomoc w doborze w wolnej chwili podjadę do jakiegoś sklepu z elektroniką i jak będzie możliwość to zobaczę jak leżą w dłoni. Pozdrawiam i życzę miłego popołudnia :)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.