• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł podobna do KRUX Beam
#18
Ostatecznie DM5 Blink odesłałem. Strasznie wybredny się zrobiłem na starość. Ten KRUX Beam był jednak o wiele lepszy, chociaż wkurzał prawym przyciskiem (za to DM5 wkurzał lewym :P )

Dzisiaj zastanawiałem się nad SPC Gear LIX Plus w cenie promocyjne 147 zł + przesyłka lub nad Cooler Master MM710 w cenie promocyjnej 189 zł + przesyłka, ale podejrzewam, ze znowu by mi się coś nie spodobało, więc wolę zamawiać jak na razie np. na allegro (mam tam darmowe zwroty) .

Dodatkowo podejrzewam, że te kratki by mi się nie spodobały (zwłaszcza późniejsze czyszczenie), więc już lepiej byłoby z tych wszystkich kratek wziąć Sharkoona light 2 200, który ma wymienną górną klapką i łatwy dostęp do środka, dzięki czemu w razie czego łatwiej myszkę wyczyścić. Taką kratkę mógłbym spróbować przytulić, ale pod warunkiem, że trafi się jakaś promocja na niego. Na razie jest słabo dostępny w Polsce, może z czasem będzie go więcej i o promocję będzie łatwiej. Średnio uśmiecha mi się wydawać ponad 200 zł na myszkę.

Ewentualnie jakby się trafiła dobra promocja na coś innego, to może bym spróbował innych myszek. W ostateczności mogę jeszcze jeden egzemplarz KRUX Beam wypróbować, może trafi się taki z lepszym prawym przyciskiem.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka do 150 zł podobna do KRUX Beam - addept - 05-21-2020, 09:11 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.