• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do 150 zł podobna do KRUX Beam
#10
(05-17-2020, 12:48 AM)Amok napisał(a): Na Twoim miejscu spróbowałbym myszki z dziurami jak nie przypasuje to będziesz szukać w zwykłej. Niweluje to potliwość dłoni i jest komfortowo wbrew pozorom

Na razie zdecydowałem się na inne rozwiązanie. Postanowiłem przekwalifikować się na palm gripa i zamówiłem myszkę Dream Machines DM5 Blink za 129 zł (razem z przesyłką). Mam pewne obawy co do niej, bo recenzje są bardzo rozbieżne: od zachwytów, po sporą krytykę, ale za taką cenę myślę, że warto spróbować. Jeżeli będzie pasować do dłoni i klawisze główne nie będą zbytnio chybotliwe, tak jak to niektórzy recenzenci przedstawiali, to myślę, że może u mnie zostać na stałe. 

(05-17-2020, 01:25 AM)kareig5 napisał(a): Zobacz genesis xenon 750. Też szukam myszki podobnej do krux beam i rozwarzam właśnie te 2. I przy okazji mam takie pytanie. Czy jak zamówie myszkę przez neta i mi się nie spodoba i będę chciał ją zwrócić ale na ślizgcaczach powistaną mikro rysy to czy dalej przysługuje mi prawo do 14 dniowego zwrotu?

Zastanawiałem się nad tym modelem, ale jest ona u mnie gdzieś tam troszkę dalej na liście, jako opcja rezerwowa. Nie do końca przekonują mnie recenzje, uważam, że w kwocie 150 zł można wyhaczyć lepszą myszkę, zwłaszcza gdy trafi się jakaś promocja. 


Co do zwrotu, to nie wiem, pierwszy raz w życiu odsyłam myszkę, ale sądzę, że nie powinno być problemu. Zazwyczaj takie myszki można potem znaleźć w outletach, więc jest to normalna rzecz.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Myszka do 150 zł podobna do KRUX Beam - addept - 05-17-2020, 10:09 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.