• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka pod Claw Grip, mała dłoń
#1
  • -jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Lue
  • -jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500
  • -czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): Niska/Średnia
  • -czułość w Windows: 6/11-czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):
  • -ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): ok. 28 cm
  • -w co grasz (podaj tytuły gier): CS:GO, Valorant
  • -jaką masz obecnie podkładkę: SteelSeries Qck XXL Heavy 
  • -ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): Myszka nieposiada bocznych przycisków, aczkolwiek dwa dodatkowe na lewym boku by się przydały. 
  • -twój budżet: Cena bez znaczenia
  • -jaki chwyt stosujesz: Claw Grip
  • -jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1-2-2
  • -jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka): ok. 17-17,5 cm
  • -jaka jest grubość twojego palca?: 1,5 cm
  • -czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • -czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: Tak
  • -co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Na mojej obecnej myszce, najmniejszy palec mocno styka sie z podkładką podczas poruszania co ogranicza mi precyzję i nie mam wystarczająco miejsca by go wygodnie zmieścić, brakuje mi też wgłębień na palce, przy bokach i przyciskach myszy
  • -czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Tak
  • -uwagi (np. co do wyglądu myszki): Wizualnie nie jestem wybredny, zależy mi na wygodzie gdzie mogę efektownie "pazurować" gryzonia i móc powiedzieć o niej "To jest ta jedyna"
Odpowiedz
#2
Cooler Master MM710
Zowie ZA13
Zowie S2
EndGame Gear XM1
Logitech G Pro

Sam osobiście bym się skierował w Stronę Cooler Master MM710. Mysz typowo pod Claw :)
Odpowiedz
#3
hyperx surge
Odpowiedz
#4
(05-23-2020, 01:20 PM)FreeQ napisał(a): Cooler Master MM710
Zowie ZA13
Zowie S2
EndGame Gear XM1
Logitech G Pro

Sam osobiście bym się skierował w Stronę Cooler Master MM710. Mysz typowo pod Claw :)

Z wymienionych myszek najbardziej podpasowuje mi Logitech G Pro. Bardzo dobre opinie na jej temat, nie naganny sensor, wgłębienia są no i chyba wymiarowo dobra pod moją dłoń.

Co do innych myszek nie jestem pewien, bo komentarze na ich temat są...różne, a też nie jestem specem. Ewentualnie Zowie ZA13, ale długość myszki wynosi 120mm i nie wiem czy to nie jest tak, że jak moje wymiary od środkowego palca do zgięcia kciuka wynosi 11,5cm to 12cm mysz będzie już za duża? (oczywiście pod Claw Gripa)
Odpowiedz
#5
Zowie ma wysoki grzbiet który pozwoli ułożyć się dłoni właśnie w szpon. Ale jakby co to bym szukał używek, pełna cena tej myszki na dzisiejsze czasy jest nie do przyjęcia. Jedyne czym się wyróżnia to klawiszami głównymi, są bardzo responsywne(takie zero-jedynkowe tyczy się to też Zowie S2)

Cooler Master MM710 ma najlepszy kabel z jakim miałem styczność praktycznie czuć jak mysz bezprzewodową. Przy mocniejszym nacisku klawisze główne mogą się "rozjechać". Ale jest to spowodowane jej właściwościami konstukcyjnymi. I raczej nikt nie używa dużej siły by wciskać tak mocno klawisze.

EndGame z nowym kablem też jest świetną opcją pod Claw, ale jednoczesnie jest większa od pozostalych myszek.

Logitech G Pro nie posiadałem, posiadałem obcięty model G203. Kształt jest taki sam jak G Pro. Ułożenie dłoni jest podobne do tego z MM710(pod Claw). Chociaż nie ukrywam że G203 w samych rękach wydawała się węższa. Prawdopodobnie przez to, że jakbyś patrzył gryzoniowi w oczy wydaję się że wygląda tak \ /. Pozwala lepiej to chwycić mysz, ale właśnie może powodować że mały palec może stykać się z podkładką.
Odpowiedz
#6
Hej.

Pierwszorzędnie, nieco kłopotliwa MM710 oraz pieczołowicie wykonana Kone Pure Ultra:
> https://bit.ly/3bQAbMN

Posiadając taką dłoń, porzuciłbym wybór XM1, Zowie S2 oraz ZA13, która jest wyjątkowo rachityczna oraz przez wypusty boków, może uśmiercić komfort.
G Pro ma kilka kluczowych skaz, które opisałem w podlinkowanym wątku - akapit o G102.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.