• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka
#1
jaką obecnie myszkę używasz: Zowie fk2
jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione:400
czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka):niska/średnia w rts + minecraft wysoka 
czułość w Windows:6/11
czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka):NAN
ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps):41.564 cm
w co grasz (podaj tytuły gier):wszystko od platformówek po fps   arma 3, squad, csgo, factorio, minecraft, teso, warcraft, lol, payday2 i wiele innych lecz myszka głównie pod fps
jaką masz obecnie podkładkę: Dream Machines DM PAD XL z waszego polecenia <3 
ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): tak  wszystkie 2 
twój budżet: 1300zł
jaki chwyt stosujesz: claw/fingertip
jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1):1+2+2
jesteś lewo czy prawo ręczny/a? prawo 
jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 18-19 cm
jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2cm
czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: tak
co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: wykruszyła się guma przy myszce i widać przetarty kabel  + dodał bym 1 przycisk  + podobają mi się dodatkowe przyciski na ppm i lpm  jak w Swiftpoint Z
czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
uwagi (np. co do wyglądu myszki): mad catz mi się podobają jednak wygląd nie ma znaczenia + mam złe doświadczenie z kilkoma produktami razer wiec staram się omijać tą firmę chyba że będzie coś naprawdę dobrego
Odpowiedz
#2
Możesz spróbować glorious model o- (konstrukcja podobna do Fk1) bądź endgame xm1 white. Bądź z Razer to jedynie viper albo viper ultimate. Może się nada do fongertipa.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(04-22-2020, 07:13 PM)Amok napisał(a): Możesz spróbować glorious model o- (konstrukcja podobna do Fk1) bądź endgame xm1 white. Bądź z Razer to jedynie viper albo viper ultimate. Może się nada do fongertipa.
Słyszałem że glorious model o- ma problemy i niektórzy oddają na gwarancję po 4 razy, lecz to było kilka miesięcy temu. Więc wiesz może jak z tym jest teraz ?
Odpowiedz
#4
Kabel został zmieniony ( można to poznać po pudełku gdzie kabel jest cieńszy i na wprost myszki) chyba hard PC ma nowe te myszki wiec bym zaryzykował jeśli kształt fk2 Ci odpowiada
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
Jak Claw grip(finger w sumie też) to CoolerMaster MM710 albo EndGame Gear XM1. Model O- bym skreślił, ta mysz jest tak płaska że czułem się jakbym trzymał resoraka w rękach. Sam mam dłoń 18.5 i stosuje Claw.
Odpowiedz
#6
W takim razie zamówiłem model O- z hard pc i sprawdzę. Odpowiada mi kształt i skorupa z fk2 więc problemu nie powinno być.
Odpowiedz
#7
Daj znać , sam przesiadłem się na model o z modelu D , jednak lepszy AIM zdecydował
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#8
(04-28-2020, 04:20 PM)Amok napisał(a): Daj znać , sam przesiadłem się na model o z modelu D , jednak lepszy AIM zdecydował

Posiadam myszkę już 3 dni, odpowiada mi. Na początku miałem problem z trzęsącym się aimem. Ponieważ myszka była za lekka, lecz już się przyzwyczaiłem. Moim zdaniem jest lepsza do fk2, myszka idealna rozmiarowo.
Odpowiedz
#9
W takim razie miłego użytkowania i cieszę się ze mogłem pomoc :)
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.