• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zakup myszki
#11
Przejżałem kilka recenzji MM710 i często pojawia się problem gdzie przyciski są zbyt luźne i kiwają sie lekko na boki, oraz poruszanie myszką wydaje dźwięk jakby coś w niej sie obijało. Czy ktoś używał tej myszki i miał podobne wrażenia?

Jeszcze chciałem dopytać o wytrzymałość myszek z dziurami. Podczas używania myszki moja dłoń nie spoczywa swobodnie na niej, tylko z jakiegoś powodu dociskam ją w podkładke. Czy to może być problem?
Odpowiedz
#12
"Czy ktoś używał tej myszki i miał podobne wrażenia?"
Wspominam za każdym razem o kiepskiej jakości tych myszy, niemalże każda ultra-lekka konstrukcja, fabrykowana jest na licencji z której czerpie wiele marek - jakości w tych produktach szukać na próżno.

"Czy to może być problem?"
Również mam tendencję do uciskania myszy, podziurawione konstrukcje wywołują niepokój swoją lichością, acz pęknięcia to niespotykany scenariusz.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#13
(05-01-2020, 07:07 PM)Arkadiusz napisał(a): Zastanawiam się pomiędzy sharkoonem a MM710. Sharkoon bardziej kształtem przypomina moją obecną myszkę, z kolei MM710 jest symetryczna. Czy przezucenie się na symetryczną może sprawiac problemy?

wg mnie może.
jeśli jesteś przyzwyczajony do profilowanej, to symetryczna może Ci nie "leżeć" w dłoni.
najważniejsze jest twoje przyzwyczajenie i subiektywne odczucie komfortu.

moja pierwsza myszka do CS GO była symetryczna, później wszystkie inne to profilowane.

ostatnia jeszcze uwaga: mysz ma pasować tobie i tylko tobie. wszystkie inne opinie to tylko drobne sugestie. jak dla mnie super przykładem na to, że nie wszystko co jest napisane nawet w dobrej wierze będzie pasować do ciebie jest recenzja DM2 comfy.
"Ten model został zaprojektowany z myślą o osobach, które do gier podchodzą czysto rozrywkowo"
niby tak, ale ChrisJ - pro player CS GO na niej gra/grał.
Odpowiedz
#14
(05-02-2020, 04:02 PM)Arkadiusz napisał(a): Przejżałem kilka recenzji MM710 i często pojawia się problem gdzie przyciski są zbyt luźne i kiwają sie lekko na boki, oraz poruszanie myszką wydaje dźwięk jakby coś w niej sie obijało. Czy ktoś używał tej myszki i miał podobne wrażenia?

Jeszcze chciałem dopytać o wytrzymałość myszek z dziurami.  Podczas używania myszki moja dłoń nie spoczywa swobodnie na niej, tylko z jakiegoś powodu dociskam ją w podkładke. Czy to może być problem?

Przyciski nie są luźne, może pierwsze modele trstowe miały ten problem, ale mi ciężko stwierdzić. Co to odchodzenia przycisków na boki, może się to zdążyć kiedy siłowo wciskasz przyciski główne, wtedy się rozchodzą. Z tym że w samej grze NIGDY tego nie doświadczysz. To zaobserwujesz w momencie kiedy faktycznie chwycisz mysz w dłoń i będziesz testował jej kres możliwości. Co do obijania, jedyne co mi się obijalo to kabel. Ta mysz ma naprawdę luźny kabel, kompletnie go nie czuć(jakbyś miał mysz bezprzewodową) i w momenci kiedy wykonywalem ssybkie ruchy, a spoko kabla leżało na biurku, potrafiłem nim uderzyć o mysz :D. Rozwiązaniem było po prostu odsunięcie go :). 

Sharkoon jest trochę jednak wyższa myszką i większą. Twój rozmiar dłoni jest podobny do mojego. MM710 będzie bardziej agresywnym Claw Sharkoon bardziej zrelaksowanym, który może przejść w agresyeny.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.