• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa podkładka
#1
  • jaką obecnie używasz myszkę: Razer Viper
  • jaką masz  podkładkę: Posiadam podkładkę Zowie G-SR jednak po ponad  dwóch latach kilku praniach,plamach i nie do końca dobrym suszeniu nie jest już tą samą podkładką
  • chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej):Materiałową
  • jaki rozmiar by Cię interesował:Taki jak Zowie G-SR jakieś małe odstępstwa są ok
  • czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:Raczej nie
  • wolisz szybką/średnio szybką/średnią/raczej wolniejszą/wolną/bardzo wolną:Myślę, że przedział od Średniej do Wolnej
  • czy podkładka musi być kupiona w Polsce?:Tak
  • maksymalna cena za podkładkę?:150 zł
  • uwagi: Myslę nad ponownym zakupem Zowie G-SR lecz ostatnio wpadła mi w oko podkładka logitech g640 i zastanawiam się która będzie lepszym wyborem
Odpowiedz
#2
Moim zdaniem nie ma co przepłacać. Z tego co widzę, mamy podobne preferencje do podkładek, ale ja się w zeszłym roku przesiadłem na Carbon 500 od Genesis. Nie ma różnicy w feelingu względem takich za stówkę, a jest równie porządna.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.