• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaka nowa myszka po gloriousie model o
#1
Witam jaką polecacie myszkę, posiadałem glorious model o ale odesłałem bo z kablem był problem o dziwo tego nie naprawią, tylko dostane zwrot kasy, ogólnie myszka super tylko była trochę za duża na moja rękę, potrzebuje coś od 124-127 dodam że jestem leworęczny ale jakoś negatywnie tego nie odczułem przy gloriousie, gram głównie w csgo.myślałem nad tymi myszkami:
Steelseries sensei ten
Dm1 fps
Razer viper
Razer DeathAdder V2
Razer DeathAdder Elite
Logitech G403 Prodigy Wired
Zowie S1

[*]jaką obecnie myszkę używasz: wczesniej glorious model o teraz mionix avior 7000
[*]jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
[*]czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): niska
[*]czułość w Windows: 6/11
[*]ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): około 20cm
[*]w co grasz (podaj tytuły gier): głównie csgo czasami jakieś gry na singlu
[*]jaką masz obecnie podkładkę: dream machines pad L
[*]ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 2 główne+kółko
[*]twój budżet: 450zł
[*]jaki chwyt stosujesz: Palm grip
[*]jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): nie bardzo wiem o co chodzi
[*]jesteś lewo czy prawo ręczny/a? leworęczny
[*]jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 17cm
[*]jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 1,5cm
[*]czy chcesz zmienić swój chwyt?: nie
[*]czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: nie
[*]co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: w gloriousie model o był kiepski kabel
[*]czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce? tak
[*]uwagi (np. co do wyglądu myszki):
Odpowiedz
#2
Może spróbuj spc gear lix albo z rynku wtórnego g wolves hati bądź g pro wireless
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
(04-10-2020, 09:54 AM)Amok napisał(a): Może spróbuj spc gear lix albo z rynku wtórnego g wolves hati bądź g pro wireless
Z tymi dziurami odpada po tym jak się przejechałem na podobnej myszy, wiesz coś więcej na temat razer viper? bo na rocketjumpninja jest bardzo wysoko oceniana, mam własnie dylemat czy ten razer czy może logitech g pro wireless.
Odpowiedz
#4
Możesz jeszcze spróbować endgame xm1 white kosztuje 250zl tylko nie wiem czy pod palma nie będzie za mała nie ma dziur a wazy 70g
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#5
(04-10-2020, 02:16 PM)Amok napisał(a): Możesz jeszcze spróbować endgame xm1 white kosztuje 250zl tylko nie wiem czy pod palma nie będzie za mała nie ma dziur a wazy 70g
Raczej będzie za mała logitech g pro wireless będzie spoko opcja?
Odpowiedz
#6
Jak najbardziej , zawsze masz 2 tygodnie na zwrot
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.