• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cicha klawiatura do pracy i gier
#1
Poszukuję cichej klawy ;) narzeczona chce mi mechanika wyrzucić przez okno ^^


[*]twój budżet: 500
[*]jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)? zależy mi na bardzo cichej pracy 70% tekst, 30% fpsy
[*]czy chcesz podświetlenie? - mogłoby być
[*]czy chcesz makra? nie
[*]czy chcesz dodatkowe klawisze? nie
[*]czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? nie
[*]czy może to być klawiatura typu tenkeyless: tak, może być tez 60% albo 75%
[*]twoje uwagi (wygląd, firma): cicha ;)
Odpowiedz
#2
ja bym zmienił narzeczoną ^^ są takie którym to nie przeszkadza haha :D

jaki masz rodzaj przełączników w obecnej?

tak to nawet mechanik na mx silentach z o ringami trochę się tłucze, nie wiem jaki poziom jest w stanie też zaakceptować :D

jeżeli chcesz mechanika to imo nie masz wyboru i bierz mx silent i dokup im o ringi ewentualnie Cooler Master SK630, ma też stosunkowo ciche przełączniki. Tak to niestety musisz sie cofnąć na membranówki.
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
Haha :D

No właśnie chyba trzeba będzie jakąś membrane albo nożyce. Kiedyś Cougar 200k był spoko, ale chyba już tego nie produkują? Jakieś alternatywy obecnie?

A co do przełączników mam Gateron Red w tym momencie w Anne Pro 2.
Odpowiedz
#4
Logitech MX Keyboard nadaje się do grania :D ? Bo wygląda na całkiem sensowną klawe, tylko nie wiem jak działa to bezprzewodowe połączenie - dla przykładu Anne Pro II jest niegrywalna na połączeniu bezprzewodowym :(

No i jeszcze natrafiłem na Corsarza K83, ktoś coś wie na jej temat? Która z tych dwóch będzie lepiej się sprawować?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.