• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DT770 Pro - która wersja
#1
Cześć, zamierzam kupić Beyerdynamic DT770 Pro, ale nie mam pojęcia ilu Ohmową wersję powinienem wybrać. Zależy mi na tym żeby jak najlepiej wypadały w CS GO (chyba że one się nie nadają do gier i zdecydowanie lepiej byłoby wziąć coś innego, wtedy też poproszę o info, chociaż mało które słuchawki dobrze mi leżą, a te akurat są dla mnie bardzo wygodne). Karta dźwiękowa na USB z której korzystam to Creative SoundBlasterX G6, bez żadnego specjalnego trybu, wszystkie "bajery" powyłączane.
Odpowiedz
#2
Spokonie możesz 250Ohm. A jak chcesz mieć wszystko w jednym to bym poszukal na allegro taniej Beyerdynamic MMX 300. To te same słuchawki ale mają mikro :).
Odpowiedz
#3
Mikrofon mam, tylko by mi przeszkadzał przy słuchawkach. Czyli 250 Ohm będą lepsze do CSa, czy to nie ma znaczenia i chodzi o to żeby brać najwięcej co pójdzie na mojej karcie?
Odpowiedz
#4
Bym musiał wyjaśniać głębsze właściwości fizyki i ruchu samego przetwornika :). W praktyce jak uslyszysz zmiany(na korzyść więcej Ohm'wych słuchawek) będą strasznie marginalne. Ale to tyczy się muzyki w dobrej realizacji i naprawdę porządnego źródła :). W praktykę tobie to obojętne :). Chociaż ponoć 80Ohm mają niby najwięcej basu, ja obstawiam że to różnice w docisku pałąka :).
Odpowiedz
#5
Jeszcze tylko zapytam, choć zakładam że tak - detale na tych słuchawkach będę dobrze słyszał i będą się nadawały do gier typu CS? Czy są jakieś które byłyby jeszcze lepsze (ale też mają pojemne muszle i też ładnie wygłuszają) w budżecie ~800zł?
Odpowiedz
#6
Tak na serio ludzie już sobie bardzo chwalą ISK HD9999 do CS. Ale tak, DT770 będą bardzo dobre do CS. Lepsze od ISK bo droższe? W ogólnym rozrachunku tak, lepsza dynamika, rozdzielczość itp. Ale silniki dźwiękowe w grach to inna bajka. W CS może różnica będzie, albo nie będzie w ogole, poza inna sygnaturą dźwięku :).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.