• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Headsecik do FPS
#11
Szczerze nie mam pojęcia co wybrać, więc może zapytam pod kątem tego, bo pytałeś o to w innych wątkach z tego co widziałem - które będą bardziej przystępne dla odstających uszu?
Odpowiedz
#12
Ciężko mi powiedzieć ponieważ model zamknięty ma inne pady w porównaniu do modelu otwartego. Zamknięte mają pady chyba skórzane, natomiast otwarte materiałowe. A jako że styczności z zamkniętymi nie miałem to wypowiedzieć się nie mogę. Ale jeżeli ciężko ci podjąć decyzję to powiem tak. MMX300 są zbudowane jak czołgi, to trwałe słuchawki które powinny służyć parę lat. ATH budowa plastikowa(tylko najwyższe modele tej marki są składane ręcznie). I powiedzmy że kiedyś jakbyś chciał je sprzedać na bank będzie ci to prościej szło z MMX300, marka ATH jest znacznie mniej powszechna w PL niż Beyerdynamic. Jeżeli AD1X są tymi słuchawkami co myślę(nie wiem do końca czy to model A700X czy A900X) to WIEM że ten i ten headset w grach sprawdzi się rewelacyjnie, wręcz fantastycznie. Więc tak naprawdę ja bym się kierował tylko kwestią tego jak będą działać w czasie.

MMX300 ma głębokie welurowe pady, miejsca na ucho jest. Ten welur z latami może zanikać, więc może zajść potrzeba wymiany samych padów. Natomiast komfort i wygoda 6+(w skali szkolnej :P chociaż chyba w tych czasach są oceny opisowe :P )
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.