• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura mechaniczna cherry mx red do 400 zł
#9
(02-17-2020, 03:13 AM)XeXu napisał(a): Edytowałem post odnośnie budowy Ducky, TPU wprowadził mnie w błąd.

"A co myślisz o Razer Huntsman TE ?"
Przypomina w dłoniach klawiatury SPC, absolutnie nie żartuję.
Aluminiowy top, jest standardem klawiatur "float design" - niemalże każda, budżetowa (i nie tylko)  klawiatura, zamknięta jest w takiej obudowie - niewielkie różnice.
Waga Huntsmana rozczarowuje, ~730 gramów, to naprawdę niewiele.

"Keycapsy", to wyczekiwane PBT - świadomość konsumentów wzrosła, toteż upragnione przez wszystkich tworzywo w końcu musiało zostać użyte.
Standardowy zestaw, nie będę się nad nim pastwił, absurdem byłoby zastosowanie tworzywa ABS, z wygrawerowanym fontem - klawiatury za 30-40$, już posiadają fabryczne "double-shoty".

Przełączniki są naprawdę satysfakcjonujące, gładkie.
Jestem fanem rozwiązań bezkontaktowych, działanie optyczne jest wiekowe.
Znajdziesz je również w modelu B975A Bloody, więcej tutaj:
> https://bit.ly/2SPGHLh
Mogą być jednak uporczywe - wyjątkowo lekkie i nieco bardziej chwiejne od klasycznego dizajnu Cherry.

Dlaczego tak stronisz od zagranicznych zakupów?
Nawet z doliczonym podatkiem, mieścisz się w pierwotnym budżecie -  Ducky x Akko 3087, to ~250zł.
wziąłem tego huntsmana , waga faktycznie dosyć mała, ale czułość przełączników mega jaram się,  w porównaniu do cherry mx zauważalna różnica, lekko się chwieją faktycznie ale nie wypadają keycapsy jak miałem w poprzedniej hyperx alloy fps
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Klawiatura mechaniczna cherry mx red do 400 zł - kokain - 02-20-2020, 05:30 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.