• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przesiadka z Razer Ornata na bardzo cicha membranowke
#1
Cześć, tak jak w tytule jest napisane, chciałbym się przesiąść z Ornaty, która jest niestety piekielnie głośna na bardzo, ale to bardzo cicha klawiaturę. Gram sporo w CS’a, ale ważniejsza kwestia jest to, ze w tym samym pokoju często śpi moja druga połówka i niestety musze się pod nią dostosować, ponieważ nawet przy spokojnym użytkowaniu, zaśnięcie w promieniu kilku metrow od tej klawiatury jest nie możliwe... nie wiem czy z jakakolwiek inna klawiatura uzyskam wymarzony efekt, no ale spróbujmy x).

Za Ornatę zapłaciłem Ok. 400zl, wiec nie wyobrażam sobie placic wiecej za membranowa klawiaturę, ktora jak sie domyslam nie powinna przekroczyć 200zl, a zapewne i w budżecie 50-100zl cos sie moze znajdzie? Ale jeżeli się mylę i sa membrany warte 4 paczek, które spełnią moje wymagania, to mnie poprawcie :)

Zalezy mi by klawiatura miała wysoki skok (taki jak np. Ornata np. czy iinne mechaniki), nie chce zeby miala jakies płaskie czy pol płaskie klawisze.. Klasyczny, prosty układ klawiszy US. Może być jakieś podświetlenie chociaż białe delikatne, ale bez tez ujdzie. RGB tez ujdzie, bo narzeczona będzie ja kochała :P No i ostatnia i najważniejsza wymagana cecha jest niski hałas wywoływany bardzo szykim pisaniem. Mam świadomość, że bezgłośne klawiatury nie istnieją, ale co Wy byscie od siebie polecili?
  • twój budżet: 100-300/400zl
  • jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
    - jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam:

    1. czy masz masywne dłonie czy nie? Długie i trupiaste palce
    2. czy dużo piszesz na klawiaturze? Za duzo :P
    3. czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? Nie, ale grywam w CS’a na poziomie global / faceit lvl 10, wiec fajnie jakby nie byla jakas mega mulasta.
  • czy chcesz podświetlenie? Moze byc, nie musi (fajnie jakby byla prosta i schludna bez udziwnień, wykrzywien, z klasycznym ułożeniem US)
  • czy chcesz makra? Bez znaczenia / nie
  • czy chcesz dodatkowe klawisze? Nie
  • czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? Raczej nie / ew na magnes 
  • czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? Bez znaczenia, nigdy takiej nie mialem.
  • twoje uwagi (wygląd, firma): bez znaczenia, bez nacisku na steelseries/razer itd równie dobrze moze to byc jakis Microsoft/logitech.
Odpowiedz
#2
https://www.youtube.com/watch?v=TsJq7GSFvE4

zobacz na steelSeries Apex 150, ale cenia sobie je bo po 300 zł ;/ ale ona faktycznie była cicha

spylisz ornate to akurat będzie ;)
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.