• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Alternatywa dla G502 Hero
#1
Cześć,
szukam myszki i jak w temacie ma być zamiennikiem za Logitech G502 Hero- niestety moja cierpliwość dla tego wadliwego modelu się skończyła i postanowiłem zmienić na coś innego.

Rozmiarowo bardzo mi się spodobał Razer Basilisk, idealnie leży w dłoni i przyjemnie się klikało przez te parę minut w sklepie. Możecie mi powiedzieć, czy będzie to dobry wybór, czy posiada ona jakieś ukryte wady wychodzące po czasie?
Początkowo nastawiony byłem na Razer naga trinity ze względu na zamiłowanie do MMO ale tragicznie lezy w dłoni i jeszcze gorzej się jej używa gdy chce kliknąć na przyciski z bocznego panelu.

Oczywiście inne propozycje mile widziane ale prosiłbym się skupić na Basilisku.

  • jaką obecnie myszkę używasz: Logitech G502 hero
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 2400
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 2400
  • w co grasz (podaj tytuły gier): WoW, Wiedźmin 3, Overwatch, Hellblade: Senua Sacrifice itp.
  • jaką masz obecnie podkładkę: Razer Goliathus Control Fissure Small
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): wszystkie jakie mam dostępne, najrzadziej dodatkowe celowanie snajperką pod kciukiem
  • twój budżet: ~300 zł
  • jaki chwyt stosujesz: Palm Grip
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a?: prawo
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: typowy problem z prawym przyciskiem myszy, który przerywa swoje działanie w czasie gdy jest dłużej wciśnięty, Logitech dał mi nową myszkę(starą mi zostawili) ale problem po 2-3 miesiącach się pojawił. NIestety to popularna bolączka G502, myślałem że w nowszej odsłonie Hero już to usunęli ale się myliłem
Odpowiedz
#2
Ułożenie ręki w basilisk jest podobne do tego co w G502. Ja bym się tylko jeszcze zastanowił nad nową wersja Basilisk V2
Odpowiedz
#3
Dm5 Blink?
Odpowiedz
#4
DM% Blink wygląda dosyć ciekawie, będę musiał ją pomacać i zobaczę jak to wygląda, dziękie :)
Basilisk V2 rewelacja z wyglądu, troszkę przekracza budżet i obawiam się troszkę nowych i nie sprawdzonych konstrukcji ale też postaram się dotknąć i poczuć ją.
Odpowiedz
#5
Główna różnica to optyczne przełączniki chyba nowy kabel i mniejsza masa.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.