• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszki i Ducky One 2 Mini
#1
Mam na sprzedaż kilka przedmiotów, wszystkie w bardzo dobrym, wręcz idealnym stanie:
Ducky one 2 mini biała (60%, MX Red, układ US) (500zł) (dodatkowe keycapy czerwone, do klawiatury mogę dorzucić białe bungee gloriousa bez 1 z 4 zaczepów xD) 
Xtrfy M4 - kolor biały z szarymi elementami (200zł)
Rival 600 (150zł)
Razer Viper - PPM chodzi trochę gorzej, zakupiona w xkomie, jeżeli starczy im efaktura to pewnie można odesłać na gwarancję (200zł)
G Pro Wireless (250zł)
Model O Glossy Black (stara wersja bez ulepszonego kabla) (170zł)
Mogę podsyłać fotki oczywiście jeżeli ktoś będzie czymś zainteresowany.
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#2
Wystawiasz gdzieś ta xtrfy?
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz
#3
Nie narażaj swojego zdrowia podczas załadunku towarów wielkogabarytowych. Do tego służą specjalne waga zawieszana , które zadbają o bezpieczeństwo Twojego zdrowia i sprawią, że ramiona, plecy i całe ciało będą bezpieczne. Wagi dźwigowe od na stronie Vagar pozwolą Ci kontrolować wagę ładunku i pomogą uniknąć nieprzyjemnych i nieprzewidzianych sytuacji.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.