• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Myszka] Model D czy może coś innego
#1
Cześć
  • jaką obecnie myszkę używasz: SS Rival 100
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 500/2000 w zależności od gry
  • jaką masz obecnie podkładkę: DM Pad L
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): główne, scroll i dwa boczne, więcej nie potrzebuję
  • twój budżet: do 250 zł
  • jaki chwyt stosujesz: najczęściej palm, czasami claw
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? - Prawo
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: myszka jest już ze mną z 4 lata, scroll lata na boki jak chce, i poczułem chęć zmiany na coś większego
Tydzień temu odebrałem Glorious Model D, niestety trafiłem sztukę z piszczącym scrollem i denerwowało mnie to tak bardzo, że musiałem go odesłać. 
I tutaj stoję przed kolejnym wyborem, jestem prawie zdecydowany zamówić model D jeszcze raz, bardzo podoba mi się piórkowa waga w połączeniu z paracordem. 
Jedyną wątpliwość jaką mam to czy myszka nie jest odrobinę za duża i zastanawiam się jakie jeszcze modele mogę wziąć pod uwagę. 
Koniecznie myszka musi być lekka, a także mieć możliwość ustawienia 2 profili DPI i zmiany ich jednym kliknięciem przyciskiem umieszczonym na górze(robię to bardzo często, więc opcja przeklikiwania profili nie wchodzi w grę). Wymiary mojej dłoni to 18.5cm na długość i 8.5cm na szerokość.

Z góry wielkie dzięki.
Odpowiedz
#2
Z lekkich myszy profilowanych jest jeszcze MYSZ XTRFY M4, niestery niewiele o niej wiem. Natomiast jest mniejsza, możesz spróbować na początek(skoro masz już porównanie) i sam zadecydujesz co warto brać :).
Odpowiedz
#3
W M4 z tego co pamiętam jak oglądałem jakąś recke nie pasował mi sposób zmiany DPI ale nie pamiętam o co dokładnie chodziło, muszę obejrzeć jeszcze raz. Myślałem czy nie spróbować jeszcze z modelem O.
Odpowiedz
#4
Posiadam M4, jest to trochę inny kształ od model D, m.in. przez wypukłą lewą tylną krawędź, natomiast bardzo, ale to bardzo przyjemne przyciski główne, trochę gorsze boczne, ale overall z myszki korzysta się bardzo dobrze, chociaż sam przestałem korzystać bo źle mi się strzela na profilowanych ;D
Mysz: O-
Podkładka: G-SR
Klawiatura: Huntsman TE
Słuchawki: K712 

Inny sprzęt który miałem:Xtrfy M4, Model O, Viper, K702, K550 MKIII, HD9999, G403 Wired/Wireless, Rival 600/310, Durandal MX Black, G Pro/wireless, KPOE, Kone EMP, DM1 Pro S/FPS, ZA13, DA Chroma/Elite, Naga 2012/Hex/Trinity
Odpowiedz
#5
Cześć w między czasie zamówiłem model O i niestety przyszedł z wadliwą rolką terkoczącą jak traktor. Mówię sobie ok, zamówię drugi. Przyszedł odpakowuje szczęśliwy i niestety cała bryłą była źle spasowana przez co z prawej strony pod palcami był wyczuwalny zadzior. No i dobra miałem wrażenie, że tez jest minimalnie za duża więc spróbowałem Krux Beam z racji kształtu podobnego do EC2. Dzisiaj otwieram i już bez zaskoczenia, zepsuty prawy przycisk :D Coś w środku ewidentnie haczyło przez co nie dało się normalnie korzystać z myszki.
Mam wrażenie, że kontrola jakości nie istnieje jedyny plus to taki, że kształt Kruxa mega mi podpasował. I teraz szukam czegoś podobnego. Macie jakieś propozycje?
Odpowiedz
#6
Wertując moje posty, wielokrotnie natkniesz się na zarzuty pod adresem jakości myszy klepanych na potęgę przez największe chińskie fabryki.

Korzystniej, z niższą wagą -  Sharkoon Light² 200 - 62 gramy.
Mógłbym skrupulatnie ją zreferować, jednakże pochodzi z tej samej fabryki, co Krux Beam - niestety, nie uciekniesz od dziurawej kontroli jakości.
Recenzja Krux Beam:
 > https://bit.ly/2Sie1LS
Niedługo powinna być dostępna w kraju.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#7
Dzięki wielkie, faktycznie bardzo ciekawa opcja. Natknąłem się na nią ale jakoś zakodowałem sobie błędnie, że to symetryczna myszka, a tu ta sama bryła.
Odpowiedz
#8
Albo spróbuj na olx kupić g wolves skoll.
LOGITECH G PRO SUPERLIGHT WHITE | NATEC M12 MAXI LAVA | SENNHEISER GSP370| SPCGK630 PUDDING WHITE RED KAILH| ZOWIE CAMADE
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.