• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mycha do fpsów
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Roccat Kova 2016
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: nie zmieniałem
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): nie wiem
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): 20cm w csgo w innych grach najpewniej mniej
  • w co grasz (podaj tytuły gier):cs;go, r6, paladins i czasami battlefieldy. Tak naprawdę gram tylko w fpsy ale czasami zdarza się coś innego ale rzadko
  • jaką masz obecnie podkładkę: razer goliathus kupiona z 3-4 lata temu ale myślę że mógłbym ją zmienić
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): używam tylko 2 boczne po lewej
  • twój budżet: 250zł
  • jaki chwyt stosujesz: fingertipo-clawowy bo sam nie wiem jak go opisać bo myszka jest naprawdę mała na moją dłoń
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym zdjęciu):20cm
  • jaka jest grubość twojego palca (zmierz jak na powyższym zdjęciu)? 2cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: zmienił bym na palm-clawa bo grałem na rivalu 310 u kolegi i mój skill na deathmatchu był o wiele bardziej wyrazisty. Palm odpada bo jest mi bardzo niewygodnie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: czm nie
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: jest za mała 
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Brak
    Jestem w stanie kupić G403 Prodigy po niższej cenie niż na rynku czyli 180zł . Myślałem też o Modelu O i mógłbym go zakupić z amazonu i miał bym szybki zwrot jesli by mi nie podpasowała.
Odpowiedz
#2
G403 często cierpi na psujacy się scroll. Rival 310 jest wysoką myszką może dlatego ci odpowiadała. Recenzję Modelu O znajdziesz na stronie http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...s-model-o/ chociaż będzie niższa niż Rival. Ja testowałem była dobra, ale Cooler Master MM710 wyraźnie lepszy pod moją rękę(18cm claw grip). Wiem że już powinien się pojawić model D, warto pomyśleć. Warto pomyśleć o http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje...-gear-xm1/

Dodatkowo bym też brał pod uwagę Zowie S1 i S2. Z naciskiem w twoim przypadku na S1.
Odpowiedz
#3
ja przez kilka lat miałem SS Rival i myślałem, że kolejną myszką będzie właśnie SS Rival 310 bo sprawdzałem w sklepach i fajnie siedział w dłoni. niemniej jednak postanowiłem spróbować czegoś mniejszego i pod troszkę inny chwyt. Rivala trzymałem pół palmem pół clawem a obecną myszkę trzymam niby podobnie, ale bardziej jest to claw.
mówię tutaj o myszce Krux Beam. myszka bardzo lekka i z dobrym sensorem. oprogramowanie jest proste, ale bardzo przejrzyste i bardzo funkcjonalne.
jedyna "wada" to boki myszki, które wydają się trochę śliskie, ale nie mam potliwych dłoni i podczas gry myszka bardzo pewnie siedzi w dłoni. zastanawiam się nad małym tuningiem tych boków, czyli przejechanie ich gruboziarnistym papierem ściernym, żeby zrobić lekko chropowatą strukturę - ale muszę najpierw przeprowadzić testy na jakimś innym plastiku.
reasumując, kształt i waga myszki to był strzał w 10.
aha, Kruxa można trochę porównć do G403, tyle że jest krótsza i z węższym przodem, co dla mnie jest dodatkowym plusem.
Odpowiedz
#4
Po krótkim namyśle gdy byłem jeszcze trochę podchmielony wybrałem mm710 bo zobaczyłem o niej same dobre recenzje. Jeśli grip nie podpasuje to mam komputronika 200m od domu i zwrot do 30 dni. Czekamy az przyjdzie :p
A i jak zwrócę to będę reaktywował wątek i wybierzemy coś innego.
Dzięki za odpowiedź
Odpowiedz
#5
Hej.

Pamiętaj, iż wykonanie MM710 jest bardzo poprawne.
Wymiana modelu "Kova 2016" na Cooler Mastera, jest bardzo ryzykowna, MM710 to mała mysz, którą chwycisz wyłącznie "claw-gripem" tudzież "fingertip-gripem".
Albo będziesz naprawdę zadowolony, albo będzie to niemały zawód.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.