• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Roccat Kone AIMO Remastered - jaki ma sensor
#8
Obawiam się dokładnie tego co napisał FreeQ. Oczywiście również teoretycznie uważam, że powinien tam siedzieć PMW3361 jak w Kone AIMO - tak jak napisał XeXu. Dlatego szukam sprawdzonej informacji, gdzie ktoś rozkręcił mysz i sprawdził co siedzi w środku.

Zastanawiałem się nawet czy jej nie kupić i nie rozkręcić, tylko nie wiem co w przypadku w którym będzie w środku zgniłe jajo :/, odesłać może trochę nie wypada, nawet jeśli bym jej nie uszkodził i nie byłoby śladów odklejania ślizgaczy. Kupić po to, żeby leżała też bez sensu. Dlatego zastanawiam się też nad zakupem Kone AIMO dopóki są jeszcze dostępne.

Generalnie z zakupem mi się nie śpieszy bo w tym miesiącu kupuję kartę graficzną, dyski i dodatkowe słuchawki. Dopiero w przyszłym miesiącu chętnie bym ją kupił wraz z nową podkładką. Tylko nie widzę za bardzo szans na to, że do tego czasu gdzieś zostanie ona rozkręcona i będzie informacja co za sensor w niej siedzi.

XeXu, naprawdę chciałbym wierzyć w to co napisałeś bo to by bardzo ułatwiło życie, niestety moje doświadczenia pokazują, że nawet w takich przypadkach trzeba sprawdzać producenta po 10 razy :/. Jeśli dobrze pamiętam, to chyba nawet z DA były jaja że niektóre wersje limitowane miały gówniane sensory i w pewnym momencie trzeba było wiedzieć którą wersję, z którego roku w ogóle warto kupić.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Roccat Kone AIMO Remastered - jaki ma sensor - b.szakal - 01-17-2020, 09:58 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.