• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do Playstation 4
#1
Witam!

Poszukuję słuchawek do PS4, które będzie można podłączyć przez jacka w padzie.

  • jakie obecnie używasz? - sporadycznie używam słuchawek od iPhona 5, ale douszne są nie dla mnie
  • słuchawki mają być w 80%  do gier i 20% do muzyki
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? - Katie Melua
  • w jakie gry gram? - obecnie Battlefield, ale słuchawki kupuję pod kątem nadchodzącego Battlefronta, a wiec BF w świecie StarWars, czyli do wybuchów dochodzą lasery i muzyka z tego uniwersum
  • twój maksymalny budżet? - 250
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? - dzwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte - nie mam pojęcia, gram w pokoju, nikt mi nie przeszkadza, ani ja nikomu
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ?
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami - nie
  • dodatkowe uwagi: wokół uszne
Na początku chciałem kupić Headset dedykowany PS4, ale długotrwałe siedzenie w bezprzewodowych raczej nie jest obojętne dla zdrowia. Poza tym 350zł to dużo, a jakość niewiadoma - pewnie logo Sony też kosztuje.

Ostatecznie zastanawiałem się pomiędzy Superluxami HD668b i HMC631. Wybrałbym 668b, ale w teście jest informacja, że potrzebują dobrej karty dźwiękowej. A mówimy tutaj o PS4, więc to ono będzie źródłem.
Czytałem też, że Samson SR850 to prawie to samo co Superlux 668b. To prawda? Bo widziałem różnicę w Ohmach.
Odpowiedz
#2
PS4 to trochę nie nasza działka, ale te HMC631 powinny się dobrze sprawdzić, no i zawsze będziesz miał je też do komputera i muzyki. Bez dedykowanej karty dzwiękowej też dobrze grają.
Odpowiedz
#3
Czyil HD 668B bez dobrego źródła będą gorzej brzmiały niż HMC631? I zalety opisane w recenzji będą niedostrzegalne?
Odpowiedz
#4
nom, będzie takie ostre, tępe, lekko przymulone brzmienie :P
Odpowiedz
#5
Ok, dziękuję bardzo za odpowiedzi i wyjaśnienie.
Odpowiedz
#6
Podbijam temat bo mam pytanie odnośnie polączenia Superluxów HD668b z takim DAC*. PS4 ma wyjście optyczne. Czy taki zestaw będzie dobrym źródłem dla HD668b?

*link do DAC http://stereoikolorowo.blogspot.com/2013...-d03k.html
Odpowiedz
#7
nie znam tego daca, ale wydaje się z tej recenzji, ze może się sprawdzić ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.