• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomoc w doborze klawiatury mechanicznej
#1
Dzień dobry,

w ostatnim czasie zaczelam rozważać zakup nowej klawiatury w przedziale cenowym 200-250 jestem świadoma, że z takim budżetem nie moge oczekiwać jakiś cudów jednak mysle, że dla mnie bedzie wystarczający. Musi byc to koniecznie klawiatura mechaniczna (przewodowa - ale to chyba oczywiste), co do rodzaju przelacznikow to nie bardzo orientuje sie w temacie (mialam doczynienia tylko z black i blue z czego z tymi 2 tylko chwilowo by sprawdzic czy ewentualnie nie przeszkadzałby mi ten charakterystyczny klik (nie przeszkadzał)). Jezeli chodzi o gry to gram z gatunku MOBA, MMORPG, RPG. Moje rece sa wyjatkowo małe, prawie jak u dziecka wiec zapewne sa tez bardzo lekkie. Moja intensywnosc pisana na klawiaturze jest średnia jednak w najbliższym czasie planuje ją zwiększyć. Jeżeli chodzi o to czy klawiatura ma byc w 100% pod gry to moze. Podświetlenie LED jest konieczne i musi być możliwość dostosywania koloru i animacji (niekoniecznie przez osobny program chociaz obecność takiego mile widziana). Makra byłyby dla mnie poprostu dodatkiem a nie niezbędnikiem. Podpórka pod nadgarstek mile widziana jednak i bez niej moglabym sie obyc. Koniecznie musi być z klawiaturą numeryczną. Bede wdzieczna za pomoc ;) 
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.