• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki bezprzewodowe do gier
#1
    Cześć, poszukuje pomocy w doborze słuchawek !
  • jakie obecnie używasz? SteelSeries Arctis 3/Arctis 3 2019 (Bardzo dobry dźwięk, w obu modelach uszkodził się mikrofon), Używałem:
                          - Superlux hmc631 (Świetny dźwięk, po gwarancji zepsuł się w nich mikrofon, nieco cisnęły mnie w uszy przy dłuższym korzystaniu)
                          - Ozone Rage St (Tragiczna jakość dźwięku jak i wykonania, uszkodził się w nich kabel)
                          - SteelSeries Siberia 100 (Tragiczna jakość dźwięku, zepsuł się w nich mikrofon)
                          - AKG GHS-1 (Bardzo dobry dźwięk, złamał się w nich pałąk)
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp? Nie, aktualnie używam zintegrowanej karty dźwiękowej w płycie głównej Realtek ALC892
  • słuchawki mają być w 60% do gier w 30% do słuchania muzyki z YouTube i w 10% do oglądania seriali/filmów
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? Przeróżnej od pop-u po metal, nie mam swojego ulubionego gatunku
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)? Głównie League of Legends, czasem Rust
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 550zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? komfort
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte? Z reguły wokół mnie jest cicho więc może być dowolny typ
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? nie mam pojęcia, podoba mi się neutralne brzmienie gdzie nic się nie wybija
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? W każdych słuchawkach prędzej czy później psuł się mikrofon oraz niemiłosiernie plątał się kabel
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): Poszukuje słuchawek bezprzewodowych tak aby raz na zawsze pozbyć się problemu plączącego się i wkręcającego w krzesło obrotowe kabla, słuchawki muszą zapewnić minimum 10 godzin pracy na baterii. W płytę główną mam wbudowany Bluetooth w wersji 4.0, ale rozważę również słuchawki korzystające z innego rodzaju łączności. Zależy mi przede wszystkim na komforcie i dość przyzwoitym dźwięku. Mikrofon to kwestia drugorzędna, jeśli słuchawki nie będą go posiadały ale będą miały inne zalety to spokojnie mogę zostać przy oddzielnym mikrofonie. Wpadł mi w oko ten model Sennheiser HD 4.40 BT, fajnie by było jakbyście podali kilka propozycji z różnych półek cenowych i wskazali między nimi różnice.
Z góry dzięki za odpowiedzi, wesołych Świąt i szczęśliwego nowego roku!
|Ninjutso Origin One X|SS QcK Large|RAZER Ornata Chroma|HyperX Cloud II Wireless|
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Słuchawki bezprzewodowe do gier - Mishkq - 12-25-2019, 09:46 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.