• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klawiatura do 400 zł
#1
Witam, borykam się z problematyką zakupu nowej klawiatury mechanicznej, moja stara poczciwa CM storm quickfire tk na cherry red została zniszczona, obecnie CM nie produkuje nic podobnego, a muszę przyznać, że mi odpowiadała swego czasu, nie ukrywam, że chciałem przesiąść się na coś lepszego, a więc badałem temat i kupiłem Anne Pro 2 na kailh box brown.

Ku mojemu zdziwieniu przełączniki wcale nie zachowują się jak były opisywane, są bardzo niestabilne, telepią się na boki, punkt wyczuwalnego wciśnięcia jest jakby klawisz się zacinał przy wciskaniu, klawisz przy tym się nie aktywuje, tylko trzeba go zbottomować do końca, więc stało się to niejakim utrapieniem, co miało być według opinii przyjemnym i fajnym odczuciem akcentu wciśnięcia, jest po prostu zadziorem, gdzie dla porównaniu na outemu blue pisało i użytkowało mi się lepiej, niestety głośne przełączniki nie przejdą w moim otoczeniu.

twój budżet: do 400 zł
jaki chcesz rodzaj klawiatury (membranowa czy mechaniczna)?
- jeżeli mechaniczna: jaki chcesz  rodzaj przełączników – jeżeli nie wiesz, to napisz nam: klawiatura mechaniczna, odpowiadały mi mx cherry red
czy masz masywne dłonie czy nie? - drobne dłonie
czy dużo piszesz na klawiaturze? - sporo, na cherry mx red prawie się nie myliłem, aczkolwiek dochodziło do zahaczenia o klawisz.
czy ma to być klawiatura w 100% pod gry? - niekoniecznie, aczkolwiek więcej czasu spędzam na grach.
czy chcesz podświetlenie? - najlepiej rgb
czy chcesz makra? - niekoniecznie
czy chcesz dodatkowe klawisze? - nie
czy potrzebujesz podpórkę pod nadgarstek? - nie potrzebuję
czy może to być klawiatura typu tenkeyless (bez numapda lub numpad w miejscu del, end, ins)? - może być tkl, ale nie compact
twoje uwagi (wygląd, firma): wygląd raczej prosty, może być otwarty (widoczne przełączniki)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.