• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki do 200zł
#1
  • jakie obecnie używasz? ISK HP2011
  • czy używasz dedykowanej karty muzycznej/dac/amp ?
    Nie
  • słuchawki mają być w 90% do gier i reszta rap
  • jakiej muzyki głównie słuchasz? rap
  • w jakie gry grasz (która jest priorytetem)?
  • twój maksymalny (nieprzekraczalny pod żadnym pozorem) budżet? 220zł
  • stawiasz na 1 miejscu dźwięk czy komfort? dźwięk
  • jaki chcesz typ słuchawek: otwarte, pół otwarte, zamknięte (jak nie jesteś pewien to napisz w jakim otoczeniu grasz)? Chciałbym tym razem otwarte, ponieważ w moich obecnych słuchawkach nie słyszę samego siebie jak gram i wolę sie nie patrzeć na sąsiada. Po prostu bardzo sie wkurzam podczas gry.
  • wolisz słyszeć wszystko bliżej Ciebie czy dalej (większą - lepiej w grach czy mniejszą scenę) ? Wolę większą scene do gier.
  • czy będziesz często podróżował ze słuchawkami (np. na lany)? Nie
  • co w obecnych słuchawkach Ci przeszkadza? Co chciałbyś zmienić? O wiele za duże wygłuszenie. W skrócie dre morde podczas gry i nawet o tym nie wiem.
  • dodatkowe uwagi (np. wokół uszne, douszne, wygląd, rodzaj padów): brak
Odpowiedz
#2
No i jest problem, ponieważ wycofano Somic V2, ewentualnie można je kupić na amazonie ale amerykańskim.

Superlux HD668B chociaż polecam zmianę padów. Do gier świetne

Można pomyśleć o AKG K240 ale po pierwsze ponad 200zl a po drugie przyda się do nich lepsze źródło.
Odpowiedz
#3
Te właśnie superluxy miałem, strasznie nie wygodne ale dźwięk genialny. Tylko obecnie słyszałem opinie że przetworniki inne wsadzają i dźwiek nie jest taki dobry. Na amazonie nie ma Somiców obecnie także smutno trochę.
Odpowiedz
#4
To chyba 669 dostały downgrade, 668b nie ruszali. Tylko trzeba zmienić pady, koniecznie wręcz dla wygody :).

https://www.amazon.com/LyxPro-OEH-10-Hea...450&sr=8-3 tu masz somic V2 pod inną nazwą.

Ogólnie w Polsce zrobiła się lipa z budżetowymi słuchawkami które stawily na jakość dźwięku.
Odpowiedz
#5
Kurde nie chce dawać 80 euro za takie słuchawki, bo pewnie jest coś lepszego w tej cenie. Jeszcze jakieś alternatywy? Bo mam dużą głowę i te superluxy były dla mnie ultra niewygodne.
Odpowiedz
#6
Jak coś będę sprzedawał swoje Bayerdynamic MMX 300 v1 za 200zł. Cena taka bo nie mają mikro(wyrwany). Kupiłem je na allegro 3 miesiące temu do testów za 250zł i już byly bez mikro. To nic innego jak Beyerdynamic DT770 32 Ohm ale zamiast skórzanych padów mają welurowe. Chciałem je sprawdzić w kontekscie brzmienia jak i do gier, no i porównać z DT770 80 Ohm które ma mój znajony :).

Wniosek... 80 Ohm mają najwiecej basu, wręcz jest to basisko ale chyba raczej chodzi o jego kontrolę a nie ilość, jest na kiepskim poziomie i bas się rozlewa, 32 Ohm wychodzi z tego z tego wręcz idealnie. Swietna scena jak na konstrukcję zamkniętą, jak porównywałem je z moimi AKG K550 to wychodzi że na szerokość troszkę lepiej radzą sobie AKG, ale ogolny zarys sceniczny jest lepszy w DT(jest głębia a co za tym idzoe bardziej zbudowana scena 3D no ale to przetworniki tesla więc można było się tego spodziewać). Sopran(pasmo górne) skacze wysoko(ciekawy nacisk na okolice 8 i 10 k) co daje naprawdę dużą ilość detalu i informacji. Ogolnie do gier oceniając jako headset, są to najlepsze słuchawki zamknięte kropka. Jako słuchawki do muzyki, grają V-ka czyli tak w sumie najbezpieczniejsze strojenie. Moją domenta są słuchawki otwarte i przy tym zostaję. Jedyne zamknięte które mam i nie sprzedam to właśnie AKG K550 MKI. Ale to dlatego że dużo kasy w nie włożyłem, recalibling który mnie kosztował 200zł, nowe pady oryginalne 170zł. Więc jak nawet wystawie za te 450zł nigdy mi się nie zwróci :P
Odpowiedz
#7
Dobra to daj linka do tych Beyerdynamicsów jak je wystawisz, to kupię. Nic poza mikrofonem nie jest uszkodzone?
Odpowiedz
#8
Nie, wszystko sprawne i sprawdzone no i testy zakończone :). Powiedz mi tylko jaką masz płytę główną muszę sprawdzić jakiej jakości jest dziurka od dźwięku :P
Odpowiedz
#9
MSI B450 PRO-M2 Integra średniawa z tego co się orientuję.
Odpowiedz
#10
Na przyszłość bym pomyślał chociaż o jakimś tanim DAC by wzmocnić sygnał. One mają 32 Ohm, ale przyda im się wiecej soku :).

https://allegrolokalnie.pl/oferta/beyerd...mmx-300-v1
Jest paragon, kupione 30.10.19 myślałem że dużo wcześniej :D. Aaaa i jest gwarancja 2 lata na nie :). Dane na paragonie :).
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.