• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
świąteczna wyprzedaż myszek
#1
[Obrazek: FMadOjE.jpg]


Witam
Mam na sprzedaż myszki gamingowe. Większość myszek w stanie idealnym. Jedynie co to ślady użytkowania na ślizgaczach. 

Jestem z Krakowa, ceny do rozsądnego uzgodnienia.

Roccat Kone Pure Military  - wymienione ślizgacze na najlepsze na rynku firmy hyperglides oraz wymienione switche na OMRON D2FC-F-K (50m kliknięć). Kupiona jakieś 2 lata temu, odświeżona pół roku temu. Od miesiąca leży nie używana. Stan oceniam na bardzo dobry, wszystko w 100% sprawne. W zestawie full box + zapasowa para ślizgaczy hyperglide

Razer DeathAdder Elite - używana kilka godzin. Stan perfekcyjny. 
Kupiona w X-kom 30.11.2019 i mam paragon. Full Box

A4tech P30 PRO - używana kilka godzin. Stan perfekcyjny
Kupiona w RTV EURO AGD 23.10.2019 i mam paragon. Full Box

Corsair M55 PRO RGB - używana kilka godzin. Stan perfekcyjny. 
Kupiona w RTV EURO AGD 22.11.2019 i mam paragon. Full Box

Gamdias Zeus P2 - Scroll zauważalnie "lata". Stan bardzo dobry. Używana kilka godzin. 
Szczerze nie pamiętam gdzie kupiłem. Nie mam paragonu. Używana z tydzień dwa tygodnie

DreamMachines DM1 Blink - używana tydzień. Wszytko w stanie perfekcyjnym. Lekkie ślady na ślizgaczach.
Kupiona w X-KOM 30.11.2019 i mam paragon. Full Box

Lioncast LM50 - ergonomiczna hybryda zowie EC1-A i Logitech G403. Scroll czasami skacze (ale nie klika), mi nie przeszkadzało. Używana około 2 miesiące. Stan oceniam na bardzo dobry. 
Kupiona w X-Kom 07.01.2019 i mam paragon. Full BOX

Cougar Surpassion - Stan bardzo dobry. Wymienione ślizgacze na uniwersalne - mniejsze. 
Kupiona niecały rok temu z drugiej ręki. Pudełko i zapasowe ślizgacze w zestawie

TTesport Talon - Używana kilka dni. Stan bardzo dobry. 
kupiona jakiś rok temu w mediaarena. Nie znalazłem paragonu, full box

Motospeed V50 - Używana dwa dni. Stan bardzo dobry.
Kupiona u majfriendów. Full box

Większość kupiłem z ciekawości lub dobrych cen i nie chciało mi się oddawać do sklepu. "oddam w dobre ręce"

Przy kupnie powyżej 300zł lub 3 sztuk dorzucam jakąś dużą gamingową podkładkę (mam z 10 sztuk do wyboru)

Sprzedaje bo w końcu trafiłem na perfekcyjną myszkę dla mnie - Roccat Kain 200. 

allegro +10% do ceny, wysyłka paczkomat 12zł lub paczka 15zł
Odpowiedz
#2
kolego ile za Cougar Surpassion?

aktualnie posiadam SS Rival i obiecałem sobie, że następną myszką będzie SS Rival 310.
aczkolwiek wydaje mi się, że kształt mógłby mi odpowiadać.
czy ktoś mógłby się wypowiedzieć jak Cougar wypada na tle powyższych SS?
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.