• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dylemat - Zostać z Cherry czy przesiadka na Gateron/Kailh(box/speed/pro)
#3
Dzięki za ten post!
Właśnie znalazłem gościa, który sprzeda mi pakiet white box jak i box navy, więc oba klikacze, choć zgoła odmienne charakterystyką z tego co zerknąłem na szybko... Wpadłem teraz dzięki temu na pomysł.
A:
1. Kupno Glorious GMMK gotowego z gateronami Brownami
2. Wymontowanie Brownów z nich, wsadzenie którychś z tych boxów
3. Kupno w przyszłości kolejnego Gloriousa GMMK, ale w tym przypadku samej budy i wrzucenie drugich switchów
B:
1. Kupno Gloriousa GMMK budę
2.Wmontowanie Boxów
3. Kupno w przyszłości Anne pro 2 z jakimiś switchami, Gateron brown / Kailh Box Brown(? będą podobne do cherry?)

C.
Początek taki jak A/B, z tym, że polecieć grubo i w dalszej przyszłości zamiast drugiego gloriousa / anne pro 2, kupić jakiegoś grubego mechanika na cherry mx brown - MK730 lub Durgod K320 Nebula

Teraz tylko pytanie, co z tymi Gateronami Brown vs Kailh Box Brown, jakbym chciał kupić druga klawkę jako po prostu zaspokojenie trochę zajawki i ewentualnie na dwa urządzenia do różnych zastosowań, TKL do gier/uniwersalny, a compact typowo do pisania :D Ten uniwersalny/gry celowałbym raczej w Browny lub jakieś w miarę podobne zamienniki od konkurencji.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Dylemat - Zostać z Cherry czy przesiadka na Gateron/Kailh(box/speed/pro) - ThiZ - 12-07-2019, 09:02 AM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.