• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podkladka do 100zł
#1
jaką obecnie używasz myszkę (optyk ,laser, jaki sensor, jakie ślizgacze) 
Mionix Avior 7000
jaką masz  podkładkę (oraz czy chcesz szybszą/wolniejszą od obecnej)? 
Roccat taito 2017 (king size). Szybszą, ale zależy mi na dobrej kontroli.
chcesz plastikową, aluminiową, szklaną, materiałową czy hybrydową (materiałowa z uczuciem gry na plastikowej): 
Materiałowa/hybrydowa
jaki rozmiar by Cię interesował: 
Jak najbardziej zbliżony do 455x370x3 (mm).
czy akceptujesz podkładki których żywotność może nie przekraczać 6 miesięcy (przy intensywnym użytkowaniu) ale w zamian dadzą nam bardzo dobry ślizg?:
Nie. 
czy podkładka musi być kupiona w Polsce?
Tak.
maksymalna cena za podkładkę?
100zł
Odpowiedz
#2
imo to przetestowałbym po prostu DM Pada L bo to taka uniwersalna mocno, będziesz miał dobry odnośnik na przyszłość w razie czego
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz
#3
Wykosztowałem się na Cooler Mastera MP 510. Wcześniej miałem jakiś marketowy badziew, Fury coś tam. Zero ślizgu. MP 510 to jest imho złoto - ale porównuję to do taniego szmelcu, więc może przesadzam. Ale polecam. Nie wiem jak z myciem, bo mam ją może tydzień i jeszcze nie trzepałem jej na trzepaku.;)
Odpowiedz
#4
(10-28-2019, 04:52 PM)Hya napisał(a): imo to przetestowałbym po prostu DM Pada L bo to taka uniwersalna mocno, będziesz miał dobry odnośnik na przyszłość w razie czego

jakby porownac moja obecna podkladke do tej to pod jakim wzgledem bedzie lepsza?
edit: z tego co kojarze ja kiedys mialem tego dm pada L zmienilem na koszt roccat taito 2017 cos lepszego znajde czy to bedzie podobnie?
Odpowiedz
#5
(10-28-2019, 07:29 PM)ingan.doped napisał(a): Wykosztowałem się na Cooler Mastera MP 510. Wcześniej miałem jakiś marketowy badziew, Fury coś tam. Zero ślizgu. MP 510 to jest imho złoto - ale porównuję to do taniego szmelcu, więc może przesadzam. Ale polecam. Nie wiem jak z myciem, bo mam ją może tydzień i jeszcze nie trzepałem jej na trzepaku.;)
a miales jeszcze w tym czasie jakas inna podkladke zeby to jeszcze porownac np qck?
Odpowiedz
#6
(10-28-2019, 07:35 PM)woody napisał(a):
(10-28-2019, 07:29 PM)ingan.doped napisał(a): Wykosztowałem się na Cooler Mastera MP 510. Wcześniej miałem jakiś marketowy badziew, Fury coś tam. Zero ślizgu. MP 510 to jest imho złoto - ale porównuję to do taniego szmelcu, więc może przesadzam. Ale polecam. Nie wiem jak z myciem, bo mam ją może tydzień i jeszcze nie trzepałem jej na trzepaku.;)
a miales jeszcze w tym czasie jakas inna podkladke zeby to jeszcze porownac np qck?
Nie. Nic. Tylko jakiś duży A4Tech i chyba starą Steelseries - ale dawno ich nie używałem, więc nic na ich temat nie mogę powiedzieć. Nigdy wcześniej nie wychodziłem poza markeciarskie szroty. Ja bym się szczególnie przyglądał tej siateczce na powiększeniu - mi w tej mp510 spodobały się,że to raczej takie kulki-wysepki wypukłe. W rzeczywistości raczej to są prostokąciki. Wcześniej myślałem o tym DM padzie, ale jak tak sobie poczytałem test-gear, porównania szybkości itp. to uznałem, że potrzebuję chyba coś ciut szybszego.
Odpowiedz
#7
(10-29-2019, 07:29 AM)ingan.doped napisał(a):
(10-28-2019, 07:35 PM)woody napisał(a):
(10-28-2019, 07:29 PM)ingan.doped napisał(a): Wykosztowałem się na Cooler Mastera MP 510. Wcześniej miałem jakiś marketowy badziew, Fury coś tam. Zero ślizgu. MP 510 to jest imho złoto - ale porównuję to do taniego szmelcu, więc może przesadzam. Ale polecam. Nie wiem jak z myciem, bo mam ją może tydzień i jeszcze nie trzepałem jej na trzepaku.;)
a miales jeszcze w tym czasie jakas inna podkladke zeby to jeszcze porownac np qck?
Nie. Nic. Tylko jakiś duży A4Tech i chyba starą Steelseries - ale dawno ich nie używałem, więc nic na ich temat nie mogę powiedzieć. Nigdy wcześniej nie wychodziłem poza markeciarskie szroty. Ja bym się szczególnie przyglądał tej siateczce na powiększeniu - mi w tej mp510 spodobały się,że to raczej takie kulki-wysepki wypukłe. W rzeczywistości raczej to są prostokąciki. Wcześniej myślałem o tym DM padzie, ale jak tak sobie poczytałem test-gear, porównania szybkości itp. to uznałem, że potrzebuję chyba coś ciut szybszego.
A4techa tez kiedys mialem i jakos tak tragicznie nie wspominam na tle tego co teraz mam ale jak mowisz ze to taki przeskok to raczej zamowie bo sam jestem tego ciekaw szkoda ze nie ma nigdzie na internecie porownanie do takiego roccat taito 2017
Odpowiedz
#8
Dla mnie to jest przede wszystkim przeskok dlatego, że długo używałem syfu o nazwie Fury Challenger – nie mówię, że dla ciebie to też musi być taki przeskok. :)
Odpowiedz
#9
(10-29-2019, 03:11 PM)ingan.doped napisał(a): Dla mnie to jest przede wszystkim przeskok dlatego, że długo używałem syfu o nazwie Fury Challenger – nie mówię, że dla ciebie to też musi być taki przeskok. :)
w jakie gry pogrywasz na tej podkladce rtsy? moby? fpsy?
Odpowiedz
#10
(10-29-2019, 09:08 AM)woody napisał(a): w jakie gry pogrywasz na tej podkladce rtsy? moby? fpsy?

fpsy i multi. w zasadzie tylko. ale rozwiążę twój problem, jakbyś się zastanawiał nad kupnem mp510 - nie ma jej już chyba u nas w sklepach (na razie) - kupiłem ostatnią sztukę z MALL.PL. Znaczy, gdzieś tam może jeszcze coś się ostało, ale raczej tylko małe podkładki albo bardzo duże... Ja wziąłem L-kę, bo takie ubrania na mnie pasują. ;)
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.