• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowa Mysz do 400zł
#1
  • jaką obecnie myszkę używasz: Zowie EC1-A
  • jakie DPI w obecnej myszce masz ustawione: Głównie 400, ale czasem gram na 800
  • czułości w grach (wystarczy wpisać – niska, średnia lub wysoka): średnia
  • czułość w Windows: 6
  • czułość w sterach myszki (o ile takie posiada Twoja obecna myszka): Brak
  • ile cm przejeżdżasz myszką aby wykonać pełny obrót – 360°(w dowolnej grze fps): Rainbow Six: Siege około 24cm, Overwatch około 32cm (400 dpi)
  • w co grasz (podaj tytuły gier): Rainbow Six: Siege, Rising Storm 2, Red Orchiestra 2, Overwatch, Insurgency: Sandstorm
  • jaką masz obecnie podkładkę: Zowie G-SR
  • ile przycisków używasz w myszce (czy używasz boczne): 4, nie licząc scrolla
  • twój budżet: Do 400zł
  • jaki chwyt stosujesz: Fingertip (v2), Palm
  • jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+2+2
  • jesteś lewo czy prawo ręczny/a? Prawo
  • jaka jest wielkość Twojej dłoni (w cm, od końca palca do zgięcia nadgarstka, zmierz jak na poniższym obrazku): 19.5 cm
  • jaka jest szerokość twojego palca wskazującego (zmierz jak na powyższym obrazku)? 2.3 cm
  • czy chcesz zmienić swój chwyt?: Nie
  • czy inny zakres dpi w nowej myszce jest akceptowalny dla Ciebie?: I tak gram na max. 800dpi
  • co w twojej obecnej myszce chciałbyś zmienić najbardziej/co się zepsuło?: Przy dłuższych sesjach lekki ból poniżej palca wskazującego, kształt
  • czy nowa myszka musi być kupiona w Polsce?: Nie
  • uwagi (np. co do wyglądu myszki): Mysz powinna być symetryczna albo mniej profilowana niż której używam. Najlepiej czarna. Sensor conajmniej PMW3310 lub odpowiednik. Myszki które jak na razie zwróciły moją uwagę to: Zowie S1, Rival 600, Logitech G703. Od Zowie FK odtrącają mnie klawisze boczne po obu stronach. Jak na razie najbardziej podoba mi się Zowie S1.
Odpowiedz
#2
imo to zoabacz na Glorious Model O, o ile wolisz lżejszą myszkę, ewentualnie DM1 FPS też lzejsza, ale mniej niż MOdel O lub Sensei 310 o zbliżonej wadze
Jeżeli uznasz moją pomoc za przydatną, będę wdzięczny za lika na naszym FB https://www.facebook.com/TestGearPL

jeżeli chciałbyś nas wesprzeć -> https://buycoffee.to/testgearpl
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.