• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem ze śledzeniem celu.
#11
(10-16-2019, 03:00 PM)Jockermann napisał(a):
(10-15-2019, 09:45 PM)FreeQ napisał(a):
(10-12-2019, 02:48 PM)Jockermann napisał(a):
(10-11-2019, 06:50 PM)FreeQ napisał(a): A to nie jest związane z skurczem mięśni trzymając 2 palce równocześnie na klawiszach? Za duże napięcie mięśniowe przez co ruchy są bardziej skokowe a nie plynne. Zacznij może od zmiany przyzwyczajenia i ustaw sobie prawy klawisz myszy nie jako celowanie przy wyciśniętym klawiszu. Tylko jedno kliknięcie powoduje ciągle celowanie.
Czyli np. LPM jako celowanie i jednocześnie strzelanie?


Zapomniałem dodać że gram na dosyć dużym DPI tj. 3200. Na dużej podkładce mam 2 i 1/3 obrotu. To też nie używam całej ręki do grania tylko dłoń.

Nie nie. Piszesz że LPM trzymasz wcisniety jak strzelasz. Czyli żeby przycelowac z przyrządów optycznych musisz wcisnąć klawisz i go trzymać. Ja po prostu w ustawieniach gier(zawsze) mam tak że jak chcę skorzystać z przyrządów celowniczych wciskam 1 LPM i przechodzi mi w tryb celowania. Natomiast jak chcę wyjść z trybu celowania naciskam ponownie LPM. Ty by wyjść z trybu celowania musisz puścić LPM. 

W opcjach sterowania gry masz cos takiego jak aim i toggle aim. Ja używam tego drugiego. 

Natomiast to jakiego DPI używasz to twoja indywidualna sprawa. Ale dobrze jest by to było optymalne ustawienie. Nie za szybko nie za wolno. Potrenuj też w różnych programach jest na przeglądarce całkiem spoko, nie pamiętam jego nazwy ale wpisz w google "test your aim" i pierwsza strona jaka ci się wyświetli.

Wiem już o co ci chodzi ale nie wybrażam sobie jak by to miało funkcjonować np w szybkim CODzie. :)

Ale to jest żadna różnica czasowa za jest różnica w kontroli. Zauważ jak położysz rękę na myszy i trzymasz 2 klawisze wcisniete jak mocno się napinaja mięśnie reki, a najbardziej jest napięta ta część która właśnie jest oparta na myszce(zakładając że używasz rozłożenia 1+2+2). Dodatkowo tracisz w wielu sytuacjach manewrowania palcem środkowym między LPM a klawiszem w scrollu. 

Taki przykład z Apexa. Strzelam do typa. Całuje i ładuje w niego pestki dodatkowo szybko się zbliżając. Często ludzie w tej grze używają DPI 400 co widać i kiedy jestem bardzo blisko przeciwnik nie jest w stanie mnie śledzić celownikiem bo ja poruszam się za szybko a jego czułość jest za niska. Wtedy nie wychodząc z trybu celowania naciskam klawisz na scrollu który odpowiada za atak wręcz i tak kończę walkę.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.