• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Superlux HD 681 - ustawienia pod gry
#1
Cześć

Nie dawno zakupiłem Superluxy 681.Karta dźwiękowa to Creative Omni surround 5.1. Poprzednie słuchawki to Superlux hmc 631,Roccat Syva.
Gram głównie w cs go ,apex. Mam wrażenie że dźwięki są jakby oddalone,ciężko wychwycić kroki.Nie wiem czy to kwestia budowy słuchawek czy czegoś innego.Na poprzednich słuchawkach, w panelu karty rzadko kiedy coś ustawiałem bo na domyślnych grały dobrze,a teraz jakby jakiś tryb był włączony. Proszę o poradę co mogę zmienić jak ustawić żeby grało się "dobrze"

Wstawiam screeny z ustawie} karty i windowsa

Z góry dziękujehttps://krakenfiles.com/view/efb2ddd369/file.html
https://krakenfiles.com/view/39137ddadc/file.html
https://krakenfiles.com/view/e56cf8c123/file.html
https://krakenfiles.com/view/ede41d3744/file.html
Odpowiedz
#2
Nic nie zrobisz kupiłeś takie słuchawki. Są to słuchawki otwarte(niby pół ale tak naprawdę otwarte) które budują scenę tak że 1 plan jest lekko zdystansowany. Dlatego też ci się wydaję że grają z dystansu. Kwestia przyzwyczajenia, albo wymiana słuchawek. Takie słuchawki sprawdzają się w grach Battlefield gdzie jest natłok dźwięków z wszystkich stron. W CS faktycznie może się okazać zbędne.
Odpowiedz
#3
Rozumiem. To lipa trochę. Czy którąś z opcji karty spróbować ustawi tony pod gry ?
Odpowiedz
#4
Wiesz... Też nie do końca rozumiem u ciebie pojęcie dźwięk oddalony, równie dobrze mogę się mylić a same słuchawki mogą być uszkodzone(w koncu to superlux za 80zl :P). W panelu karty wyłącz wszystkie ulepszacze i w sumie tyle. Zabawa EQ by dostosować odpowiednie tony pod siebie zależy tylko od Ciebie :). Tak czy siak model superlux 681 słyszałem raz i brzmiał tragicznie(w moim odczuciu). Niby otwarte a scenicznie mizernie, bas zalewal średnicę która miała też w sobie sporo pogłosów. Jak masz możliwość oddaj i kup sobie ISK HD9999 zakochasz się szczególnie pod CSa. Często i gęsto są na promocjach za lekko ponad 200zł.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2020 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2020 MyBB Group.