• 3 głosów - średnia: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Myszka do csa
#11
Dzięki. Fajna ta myszka ale niestety Kone Pure raczej odpada. W scrolu mam ustawione skakanie i kucanie a widzę że klawisze do zmiany DPI są nie mal za scrolem więc wydaje mi się że mogę je dosyć często nie chcący wciskać. Gdyby nie to to wydaje mi się że bym ją kupił. Co do tego DM1 FPS szkoda że nie ma czarnej wersji. W sumie tylko czarne mnie interesują. Czy dobrą alternatywą dla niej będzie DM1 PRO S?
Odpowiedz
#12
Przecież klawisze od DPI możesz wyłączyć w oprogramowaniu myszy :). I szczerze musiałbyś się baaardzo wysilić by je wcisnąć :)
Odpowiedz
#13
A tego to nie wiedziałem :) Nie miałem myszki z takim przyciskami i nie wiem pod jaką siłą one się aktywują.
Odpowiedz
#14
(10-03-2019, 06:01 PM)MateuszS101 napisał(a): Dzięki. Fajna ta myszka ale niestety Kone Pure raczej odpada. W scrolu mam ustawione skakanie i kucanie a widzę że klawisze do zmiany DPI są nie mal za scrolem więc wydaje mi się że mogę je dosyć często nie chcący wciskać. Gdyby nie to to wydaje mi się że bym ją kupił. Co do tego DM1 FPS szkoda że nie ma czarnej wersji. W sumie tylko czarne mnie interesują. Czy dobrą alternatywą dla niej będzie DM1 PRO S?
Nie, bo kabel standardowy w 2k19 zasysa mocno. A co do dm1 fps - miałem 7 dni po 1 dostałem produkt z grudnia 2018 (słabo musza się sprzedawać skoro leżą po 9 miesięcy w magazynie) po drugie miał okropny rattle tzn przy szybszych ruchach - nawet nie celowym trzęsieniu myszko miałem wrażenie, że wszystko tam lata.
Odpowiedz
#15
Z ostatniej chwili - Kone Pure otula przyjemniej, wymóg "claw-gripa", to dosadny garb, linia Roccata zdaje się być bardziej komfortowa.
Oczywiście, cucę, jest to moja osobista, nieobiektywna opinia, a same kontury serii "Kone Pure" naprawdę cenię.
Dłoń 20cm.

Odnośnie DM1 Pro S, przewód da się zaakceptować, martwiłbym się bardziej jakościową karuzelą.
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.