• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Logitech G703 LIGHTSPEED HERO
#1
Cześć!

Zastanawiam się nad kupnem nowej myszki- a mianowicie chciałbym się przesiąść na jakąś bezprzewodową, która nie będzie sprawiała żadnych problemów związanych z sensorem. Tutaj pomysł padł na Logitecha- gdyż z tego co śledzę w internecie to oni raczej wiodą prym w tej dziedzinie.
Mój typ to: Logitech G703 Lightspeed lub Lightspeed HERO (czym się różnią?)

Mój obecny gryzoń to SS Rival 310, którego serdecznie polecam, aczkolwiek fajnie by było uwolnić się od kabla :).

Czy prócz ww. Logitecha jest jeszcze coś wartego uwagi o podobnym kształcie, w cenie do ~400 zł?

Z góry dzięki za pomoc!

P.S. Podkładka to SteelSeries QCK+ SK Gaming edition.
Odpowiedz
#2
Hej.

"Logitech G703 Lightspeed lub Lightspeed HERO (czym się różnią?)" - sensorem naturalnie tudzież wagą.
Autorski sensor Hero, chełpi się relatywnie niskim poborem zasobów akumulatora - mysz oparta na tym układzie, deklasuje żywotność PMW3366 w wariancie bezprzewodowym.
Czas działania z wyłączonym podświetleniem, orbituje wokół 60 godzin, mysz waży 95 gramów.

"Czy prócz ww. Logitecha jest jeszcze coś wartego uwagi o podobnym kształcie, w cenie do ~400 zł?"
Logitech jak wspomniałeś - hegemon, wszelaki wybór kończy się na G603/G703/G Pro Wireless/G305/G903.
W wyjątkowych okolicznościach - Rival 650 oraz G502, ważą bardzo dużo, więc potencjalnemu nabywcy musi odpowiadać "klockowatość".

Zawsze można przemyśleć "paracord";)
Спутник
WMO 1.1A [PMW3360]
Odpowiedz
#3
Siema .
Jako że posiadam teraz G703 hero postaram Ci odpowiedzieć na parę pytań.

Różnice na korzyść 703 hero jest taka że waga jest mniejsza , większy czas na baterii i jak dla mnie lepszy feeling sensora , przypomina bardzo ten z rivala :), osobiście 3366 dla mnie jest sztuczny , hero oddaje lepiej ruch reki. Jeśli masz gdzieś jakiś duży sklep rtv to idź i sobie zobacz g403 kształt jest taki sam tylko że g703 nie ma kilogramowego kabla który mnie irytował w g403.

Co na minus ? a no to że firma przeszła z softu LGS na GHUBA już tłumacze o co chodzi.

Generalnie to jestem wkurwiony zresztą nie tylko ja , logitech gaming software już nie obsługuje najnowszej myszki g703hero , zamiast tego trzeba ściągnać to gów.. Ghub które ma masę bugów , od groma ludzi ma problem z instalacja tej myszki , program się wiesza i nie idzie wejść do programu po to by wyłączyć np. rgb czy zmienić po swojemu dpi. Dlatego też realny czas użytkowania tej myszki to na chwilę obecną 40godzin ze standardowym 400dpi ,800, 1600 i 3200 i 1ms czasu reakcji.
Mi się udało zainstalować , ale po restarcie kompa znowu jest freez , i tak w kółko restart = reinstalka programu , żeby tego było mało to ten gówniany program ma taki bugi że nie można w pamięci zapisać swojego ulubionego dpi i wyłączyć rgb.

Jak dla mnie logitech spadł na psy , jest to ostatni produkt tej firmy który kupiłem.
Odpowiedz


Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.