• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fingertip, wysokie wymagania
#1
Dzień dobry,

bardzo proszę o poradę. Jako, że odkąd zaczął się rok szkolny, my life is filled with less hope than the prophecies of Nostradamus, uznałem, że potrzebuję pocieszenia - a jak wiemy nic nie pociesza lepiej niż nowa zabawka do klikania. Mój chwyt to fingertip, a wymagania są wysokie - zamierzam znaleźć sprzęt iście endgame'owy, który posłuży mi do zabawy przez następne kilka lat. 

Co rozważam? Przede wszystkim Logitech G Pro Wireless. Do poniedziałku jest promocja, w której mysz ta wychodzi za 450 zł (dlatego proszę o w miarę szybkie porady), zakupiłem też to urządzenie w celu późniejszego zwrotu i trochę potestowałem - jeśli chodzi o kształt i wagę, jest to miód dla mej gamerskiej dłoni. Cieszę się również, że ma dobre wsparcie i renomę firmy, podświetlenie RGB, jest wysokiej jakości i ma ładny wygląd - przeszkodą jest natomiast cena. Mam pewne opory przed wydaniem 450 zł na mysz.

Wpadł mi dzisiaj w oczy Razer Viper - wyglądowo jest OK, ale nie mam pojęcia o tej myszy. Chyba jest dobra do fingertipa, ma podobne wymiary co pasujący mi Bassilisk i Lancehead, nie wiem natomiast jak z kablem (to dla mnie ważny aspekt - im bardziej sznurówkowy tym lepiej) i jakością, w dodatku trochę obawiam się o Razera - produkty tej firmy to bowiem często tani, chiński syf. 

Glorious Model O jest za duży, Model O- nie da się kupić, MM710 natomiast nie tylko nie da się kupić, ale również jest brzydkie jak nieszczęście. Wysoką cenę przeboleję, chce bowiem, jak już wspomniałem, kupić produkt na lata, solidny i wybajerzony, dający nie tylko niezbędne minimum, ale też dużo funu i przyjemności. Doradźcie coś!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Fingertip, wysokie wymagania - Darkling - 09-20-2019, 06:45 PM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - XeXu - 09-22-2019, 04:42 PM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - FreeQ - 09-22-2019, 09:47 PM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - XeXu - 09-23-2019, 04:04 AM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - Amok - 09-23-2019, 05:33 PM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - XeXu - 09-24-2019, 11:39 PM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - DyndaS - 09-26-2019, 01:14 AM
RE: Fingertip, wysokie wymagania - DyndaS - 09-27-2019, 04:43 PM

Digg   Delicious   Reddit   Facebook   Twitter   StumbleUpon  


Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości


Polskie tłumaczenie © 2007-2024 Polski Support MyBB
Silnik forum MyBB, © 2002-2024 MyBB Group.